Vakıfbank Kefilsiz 2. El Otomobil Kredisi

Vakıfbank ayrıcalıklı faiz oranlarıyla Otomobil Kredisi veriyor. Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi belirli ve düzenli bir geliri olan gerçek kişilere kullandırılır. Vakıfbank’tan 2. el otomobil kredisi kullanmak isteyenler 8 yaşına kadar araçlar için kredi alabiliyorlar. Vakıfbank 2. El Araç Kredisi faiz oranı aylık % 1,15.

Vakıfbank 48 ay vadeli otomobil kredilerinin ödemeleri tercihe bağlı olarak aylık ya da 3 aylık dönemlerle ödenebiliyor. Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi ödeme seçenekleri arasında esnek ödeme seçenekleri de var. Vakıfbank’tan 2. el taşıt kredisi kullananlar değişken taksitlerle geri ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyorlar.
Vakıfbank 8 yaşına kadar Otomobil Kredisi kullandırıyor.

2. El Araç Kredisi kullanırken yaptırılan sigortalar arasında kredi kullanan kişiye yaptırılan hayat sigortası ve kredi kullanılacak araca yaptırılan kasko sigortası var.

Vakıfbank 2. El Otomobil Kredisi ile alınacak araçlarda araç rehni teminat olarak alınıyor. Vakıflar Bankası 2. El Araç Kredisi kullanılırken ayrıca kefil aranmıyor. Ancak bankaca gerekli görülen durumlarda kefalet, gayrimenkul ipoteği ya da nakit-mevduat-döviz tevdiat rehni istenebiliyor.

Vakıflar Bankası Taşıt Kredisi başvurusu yapmak için gerekli belgeler: Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi, gelir durumunu gösterir belge, ikametgâh belgesi ya da son tarihli telefon, elektrik, gaz, su vb. faturalardan birinin fotokopisi, araç ruhsatı fotokopisi, noter taşıt satış sözleşmesi, araç üzerinde takyidat olmadığına ilişkin yazı ya da trafikten çekme kaşesinin vurulmadığına dair belge.

Tags : , , , , , , , , , , , , , ,

One thought on “Vakıfbank Kefilsiz 2. El Otomobil Kredisi”

  1. ikinçi el araba kredisi almak istıyorum esnafım arz ederim

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Otomobil Kredisi

Vakıfbank yeni araç almayı düşünenlere Ertelemeli 0 Km Otomobil Kredisi kullandırıyor. Vakıfbank Taşıt Kredisi ile 48 aya varan vade seçenekleri...

Kapat