Şekerbank Düşük Faizli Konut Kredisi

Şekerbank mortgage kredisi alanındaki yeni Konut Kredisi ürünüyle yüzde 0.84’ten başlayan faiz oranlarıyla konut kredisi veriyor. Şekerbank’ın düşük faiz oranlarının yanısıra konut kredisi vadelerinin 120 aya kadar olması Şekerbank Konut Kredisi kampanyasını avantajlı hale getiriyor.

Şekerbank’ın Düşük Faizli Konut Kredisi paketinde kampanya faiz oranları şu şekilde:

3-24 ay vadeli Şekerbank Konut Kredisi faiz oranı: % 0,84
25-60 ay vadeli Şekerbank Konut Kredisi faiz oranı: % 0,85
61-84 ay vadeli Şekerbank Konut Kredisi faiz oranı: % 0,88
85-108 ay vadeli Şekerbank Konut Kredisi faiz oranı: % 0,91
109-120 ay vadeli Şekerbank Konut Kredisi faiz oranı: % 0,89

Şekerbank Konut kredilerinde k redi tutarının %1’i (en az 1.000 TL) Dosya Ücreti ödeniyor. Şekerbank Konut kredisi düşük dosya masrafı ücretiyle de cazip bir konut kredisi özelliği gösteriyor.

Şekerbank Konut Kredisi’ne Webden Başvuru, SMS ile Başvuru, Şekerbank ATM’lerinden Başvuru, Şekerbank İnternet Şubesinden Başvuru, Telefon Bankacılığı yolları ile başvuruda bulunmak mümkün. Şekerbank Konut Kredisi’ne internet üzerinden başvurmak çok kolay. Şekerbank Konut Kredisi Webden Başvuru yoluyla çok kısa bir başvuru formunu tamamlayarak kredi başvurusu gerçekleştirilebiliyor.

Şekerbank WEB, SMS, ATM, İnternet ve Telefon Bankacılığı yoluyla sadece konut kredisi değil, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi başta olmak üzere tüm kredi başvurularını kabul ediyor.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Banka Ev Kredileri

Bankaların sunduğu ev, konut, mortgage kredilerinde değişik ödeme seçenekleriyle değişik konut kredisi ürünleri kullandırılıyor. Bu kredi ürünlerinden bazılarını sizlere tanıtmak...

Kapat