İş Bankası Yeni Yıl Kredisi

Türkiye İş Bankası yılbaşı üzeri düşük faizli, uzun vadeli nakit ihtiyaç kredisi arayanlara geçen yıl olduğu gibi bu yıl da “Yeni Yıl Kredisi Kampanyası” ile avantajlı kredi kullanma imkanı sağlıyor. İş Bankası Yeni Yıl Kredisi’ne son başvuru tarihi 31 Aralık.

Tüm kamu personeli ve özel sektör çalışanları, serbest meslek sahipleri ile tüm emekliler İş Bankası’nın sunduğu yılbaşı kredisinden yararlanabiliyorlar. Nakit kredi olarak hemen kullanabileceğiniz kredinin başvuruları şubelerden, internetten ya da cep telefonundan yapılabiliyor ve anında sonuçlandırılıyor. İş Bankası Yeni Yıl Kredisi ile aylık 110 TL taksit ile 60 aya kadar 5.000 TL kredi kullanma imkanı sunuluyor. 25.000 TL ve 24 aya kadar aylık yüzde 0,96, 60 aya kadar yüzde 0,97 faiz oranıyla masrafsız nakit kredi kullanma fırsatı da İş Bankası’ndan kredi kullanmak isteyenleri bekliyor. Uzun vadelere yayılan, düşük taksitli ve uygun faizli nakit kredi arayanlar için İş Bankası’nın Yılbaşı Kredisi kaçırılmayacak bir fırsat gibi görünüyor.

Maksimum İhtiyaç Paketi sahibi İş Bankası müşterileri Yeni Yıl Kredisi’nden aylık %0,02 faiz ya da 100 TL masraf indirimi ile yararlanabiliyor.

İş Bankası Yeni Yıl Kredisi başvuruları İş Bankası şubelerinden yapılabildiği gibi internetten ve cep telefonundan da yapılabiliyor. Şubeye gitmek istemeyenler İş Bankası İnternet Şubesi’ne tıklayarak kolaylıkla nakit kredi başvurusu yapabilirler. Online başvurunun yanısıra Yeni Yıl Kredisi’ne İş Bankası Bankamatiklerinden ya da cep telefonundan SMS gönderilerek başvuru yapılabiliyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “İş Bankası Yeni Yıl Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank yeni yıl kredisi

Yeni yıla girmemize çok az bir süre kala bankaların yeni yıl ihtiyaç kredisi kampanyaları da başladı. Akbank yılbaşı ihtiyaç kredisi...

Kapat