İş Bankası Düşük Ödemeli Ev Kredisi Konut Kredileri

İş Bankası düşük taksitlerle başlayan konut kredisi seçeneği sunuyor. Diğer pekçok ödeme seçeneğinin yanısıra başlangıçta uygun ve düşük taksitlerle az miktardaki ödemelerle başlayan ev kredisi seçeneğini tercih etmek mümkün.

İş Bankası Ev Kredisi Hangi Konutlara Veriliyor?

İş Bankası belediye sınırları içinde olan ve kat irtifakı tapusu olan meskenler için konut kredisi kullandırıyor. Yapım halinde olan binalarda ise binanın asgari %75’inin tamamlandığı ekspertiz raporu ile belirlenen oturulabilecek durumdaki tüm konutlar için İş Bankası Ev Kredisi kullanabiliyor.

İş Bankası Başlangıçta Az Ödemeli Ev Kredisi Nedir? Düşük Ödemelerle Başlayan Ev Kredisi
Nasıl İşliyor?

İş Bankası Ev Kredisi kulanmak isteyenler dilerlerse düşük taksitlerle kredi ödemelerini başlatabiliyorlar. Gelecekte gelirinin artacağını düşünenler için Düşük Taksitle Başlayan Ev Kredisi seçeneği cazip bir geri ödeme seçeneği oluşturuyor. Sonraki yıllarda arttıracağınız kredi geri ödemeleriyle kendinize uygun bir ödeme şekli oluşturabiliyorsunuz. İş Bankasında her ay sabit taksitler ödemek yerine belirlenen tutarda ya da dönemde özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak isteyenlere Kişiye Özel Ev Kredisi seçeneği de sunuluyor.

İş Bankası Konut Kredisi almak İçin Nerelere Başvuruluyor

İş Bankası Konut Kredisi’nden faydalanmak için İş Bankası şubelerine başvurabileceğiniz gibi hemen şimdi İş Bankası İnternet Şubesinden, Netmatiklerden, Bankamatiklerden ya da İş Bankası Telefon Şubesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Kamu Emeklisi Özel Kredi

Garanti Bankası kamu emeklisi maaş müşterilerine 3 ayda bir ödemeli özel faizli kredi imkanı sunuyor. Garanti Bankası'nın Emekli Sandığı emeklilerine...

Kapat