Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi

Garanti Bankası yılbaşı kredisi veren bankalar arasına katılarak Yılbaşı Kredisi kampanyasını başlattı. Garanti Bankası’ndan yeni yıla yönelik ihtiyaç kredisi kullananlar isterlerse dosya masrafsız, isterlerse %0,38’den başlayan faizlerle 50.000TL kredi limiti ve 60 ay vadelerden yararlanabiliyorlar. 5.000TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen bir müşteri 60 ay vade ile ayda sadece 109TL taksit ödeyecek. Garanti Bankası’nın Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi kullanmak isteyenler için bir de sürprizi var. Garanti Bankası yılbaşı kredisi alan herkese Milli Piyango yılbaşı çekilişi bileti hediye ediyor. Yılbaşında kredi kullanmak için Garanti Bankası’nı tercih edenler aynı zamanda yılbaşı büyük ikramiyesini kazanma fırsatına da sahip oluyor.

Garanti Bankası müşterilerinin kısa ve uzun vadeli tüm nakit ihtiyaçlarına anında çözüm yaratmak amacıyla, düşük faizli veya dosya masrafsız, uygun ödeme koşullu kredi kampanyaları düzenliyor. Garanti Bankası bu anlayışla yeni yıl döneminde de ‘Yılbaşı Kredisi’ni hizmete sundu. Ayrıca Garanti Bankası bu yıl kredi kullananlara hediye edeceği Milli Piyango yılbaşı çekilişi biletleriyle de müşterilerine güzel bir jest yaparak büyük ikramiyeyi kazanma şansını da sunmuş oluyor.

Garanti Bankası yalnızca Bireysel İhtiyaç Kredilerinde değil başta Taşıt / Araç kredileri ve Mortgage olmak üzere tüm kredilerde öncü banka olma özelliğini sürdürüyor. Garanti Bankası’nın yeni dönem ihtiyaç ve tüketici kredileri sadece yeni yıl kredisi ile sınırlı değil.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi kartı borçlarına af var mı

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan açıklamaya göre kredi kartlarına yönelik genel nitelikli bir yapılandırma çalışması bulunmuyor. Türkiye Bankalar Birliği, kredi kartı...

Kapat