Garanti Bankası Taşıt Araç Oto Kredisi

Garanti Bankası % 1,34 faiz oranıyla 36 aya kadar vadelerle taşıt kredisi kullanma imkanı sunuyor. Bordrolu çalişanlar için ise vadeler 60 aya kadar çıkıyor. Garanti Bankası Araç Kredisi ie size en uygun ödeme planını kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Garanti Bankası Oto Kredisi başvurunuz en kısa zamanda yanıtlanıyor. Garanti Bankası verdiği otomobil kredilerinde teminat olarak satın aldığınız aracın rehni dışında bir teminat talep etmiyor. 0 kilometre taşıtlar için talep edilen kredilerde kefil koşulu aranmıyor. 2. el araçlarda 5 yaşa kadar taşıtlar kredilendirilebiliyor.

Garanti Bankası Oto Kredisi başvurusu için başvuru formu, nüfus cüzdanı aslı, ücretli çalışanlar için gelir belgeleri, serbest çalışanlar için vergi levhası, son üç yıla ait bilanço ve gelir tablosu gerekiyor. Satın alınacak araca ait proforma fatura da gerekli belgeler arasında bulunuyor.

Garanti Bankası Oto Kredisi ile hayallerinizdeki sıfır kilometre ya da ikinci el araca en kısa sürede sahip olabilir, kredi taksitlerinizi uzn vadelerle ve düşük faizlerle ödeyebilirsiniz. Garanti Bankası’nın internet web sitesinde araç kredilerinin yanısıra tüm ihtiyaç kredileri ve Garanti Tam Destek kredilerinin ayrıntılarını bulabilirsiniz.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası İşsizlik Sigortalı Kredi

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen ancak kredi geri ödemesi sırasında işsiz kalmaktan ve borçlarını ödeyememekten çekinenler için Garanti Bankası'ndan İşsizlik Sigortalı...

Kapat