Garanti Bankası Kamu Emeklisi Özel Kredi

Garanti Bankası kamu emeklisi maaş müşterilerine 3 ayda bir ödemeli özel faizli kredi imkanı sunuyor. Garanti Bankası’nın Emekli Sandığı emeklilerine özel bu bireysel kredi imkanındanından yararlanmak için Garanti Bankası emekli maaş müşterisi olmak gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken ise Garanti Bankası’ndan, Sosyal Güvenlik Kurumu Web Sitesi’nden ya da Alo Emekli telefon hattından talimat vererek emekli maaşınızın Garanti Bankası’na yatmasını sağlamak.

Garanti Bankası’ndan emekli maaşlarını alanlar sadece 3 ayda bir ödemeli düşük faizli bireysel krediden faydalanmakla kalmıyor. Dileyen Emekli Sandığı emeklileri kendilerine özel faiz oranlarıyla vadeli mevduat hesabı açabiliyorlar. Garanti Bankası memur emeklisi olan maaş müşterilerinin birikimlerine yüksek faiz veriyor.

Garanti Bankas’na maaş ödemelerini taşıyan Emekli Sandığı emeklileri aynı zamanda Flexi Card sahibi olabiliyorlar. Flexi Card sahibi olan Garanti Bankası emekli maaşı müşterileri market harcamalarında +%0,8 ekstra bonus kazanıyorlar. Ayrıca ayda 250 TL Flexi Card harcaması sözü veren emekliler yıllık kredi kartı ücretini de ödemiyorlar.

Garanti Bankası kamu emeklilerine sunduğu düşük faizli ve üç ayda bir ödeme seçenekli bireysel ihtiyaç kredisiyle diğer bankalar arasında ön plana çıkıyor. Garanti Bankası’nın kamu emeklisi maaş müşterilerine sağladığı ekstra bonus imkanı, emeklilerin açacağı mevduat hesaplarına uyguladığı yüksek faiz oranları da kamu emeklilerinin maaşlarını çekmek için neden Garanti Bankası’nı tercih ettikleri sorusunun yanıtlarından sadece birkaçı.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Düşük Taksitli Konut Kredisi Mortgage

Finansbank taksidi düşük mortgage konut kredisi seçeneğiyle ayda 500TL'den başlayan taksitlerle ev kredisi kullanma imkanı sunuluyor. Finansbank'ın yeni ev kredisi...

Kapat