Finansbank Düşük Taksitli Konut Kredisi Mortgage

Finansbank taksidi düşük mortgage konut kredisi seçeneğiyle ayda 500TL’den başlayan taksitlerle ev kredisi kullanma imkanı sunuluyor. Finansbank’ın yeni ev kredisi seçeneği Taksidi Düşük Mortgage, konut kredisi kullananlara geri ödemenin ilk yıllarında minimum düzeyde ödeme yapma olanağı veriyor. Kira öder gibi ev sahibi olmak ve kira öder gibi konut kredisi ödemesi yapmak istiyorsanız Finansbank az ödemeli konut kredisi tam size göre.

Finansbank düşük taksitli mortgage kredisi satın alınacak konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar kullanılabiliyor. Finansbank yasal zorunluluk gereği tüm bankalar gibi Türk Lirası cinsinden konut kredisi kullandırıyor. Finansbank Konut Kredisi rerçek kişilerin mesken alımı amaçlı kullanılabiliyor.

Finansbank’ın sunduğu Düşük Taksitli Mortgage Kredisinin vadesi taksit planına göre değişiyor. Konut kredisi kullandırılacak konutun teminat amaçlı olarak 1. dereceden ipoteği alınıyor. Finansbank Konut Kredisinde işsizlik sigortası tercihe bağlı olarak yapılıyor. İşsizlik Sigortalı Mortgage tercihini yapanlar, işsizlik durumunda veya kaza ve hastalık sonucu gelir kaybına uğranması halinde taksit ödemelerini teminat altına almış oluyorlar.

Finansbank’ın sabit faizli konut kredilerinde erken kredi geri ödemesi ve erken kredi kapamalarında faiz indirimi yapıldıktan sonra ödenen tutar üzerinden %2 ücret tahsil ediliyor.

Finansbank Düşük Ödemeli Konut Kredisi ileriki yıllarda gelirini arttırmayı ya da başka bir kredi ile ödemelerini sürdürmeyi düşünenler için şimdiden ev sahibi olma şansı sunuyor. Şu anda kira ödemek yerine kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için Finansbank Düşük Taksitli Ev Kredisi uygun bir kredi seçeneği oluşturuyor.

Tags : , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Kefilsiz 2. El Otomobil Kredisi

Vakıfbank ayrıcalıklı faiz oranlarıyla Otomobil Kredisi veriyor. Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi belirli ve düzenli bir geliri olan gerçek kişilere...

Kapat