Banka Ev Kredileri

Bankaların sunduğu ev, konut, mortgage kredilerinde değişik ödeme seçenekleriyle değişik konut kredisi ürünleri kullandırılıyor. Bu kredi ürünlerinden bazılarını sizlere tanıtmak istiyoruz. Bankalar bu seçeneklerin yanısıra pekçok değişik konut kredisi seçeneğiyle hizmet sunmaya devam ediyorlar.

SABİT FAİZLİ EV KREDİSİ – SABİT FAİZLİ KONUT KREDİSİ
Sabit faizli konut kredisi klasik konut kredisi ödeme seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Sabit faizli ev kredisi ürünü ile tüm kredi vadesi boyunca aynı taksit tutarı ödeniyor. Kredi vadesi boyunca ne ödeyeceğini bilmek isteyenler için uygun bir kredi oluşturan sabit faizli ev kredisi ile sonraki faiz artışlarından ya da faiz düşüşlerinden etkilenmeden kredi taksit ödemeleri sürüdürülür., avantajlı faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle sahip olursunuz.

DEĞİŞKEN FAİZLİ EV KREDİSİ – DEĞİŞKEN FAİZLİ KONUT KREDİSİ

Gelecekte konut kredisi mortgage faiz oranlarının düşeceğini tahmin edenler için uygun bir konut kredisi ürünü olan Değişken Faizli Konut Kredisi ile faiz oranları düştükçe kredi borcu da azalıyor. Değişken Faizli Mortgage ürününü tercih eden kredi müşterileri piyasa faiz oranları düştükçe azalan kredi faiziiden yararlanıyorlar. Böylece geri ödenen taksit miktarları da azalmış oluyor. Kredi faizleri yükseldiğinde ise bankalar genellikle belirli bir limite kadar kredi faizlerini yükselterek müşterilerini kısmen korumuş oluyorlar.

İNDİRİMLİ EV KREDİSİ – İNDİRİMLİ KONUT KREDİSİ

Faiz ödemelerinin bir kısmını önceden yapmak isteyen konut kredisi kullanıcıları bu yolla kredi faiz oranını ve aylık taksit tutarlarını düşürmek düşürebiliyorlar.

MASRAFSIZ EV KREDİSİ – MASRAFSIZ KONUT KREDİSİ – MASRAFSIZ MORTGAGE

Bankalardan konut kredisi kullanan müşteriler Masrafsız Konut Kredisi ürünüyle üstelik dosya komisyonu ve hizmet bedeli ödemeden sadece faiz ödemeleri ve varsa sigorta masrafı ödemeleriyle konut kredisi kullanma imkanına kavuşuyorlar.

ESNEK ÖDEMELİ EV KREDİSİ – ESNEK ÖDEMELİ KONUT KREDİSİ – ESNEK ÖDEMELİ MORTGAGE

Ara Dönem Ödemeli Mortgage – Konut Kredisi ile Ara Ödemeli Mortgage ile tercihe ve bankaların sunduğu olanaklara göre 3, 6 veya 12 ayda bir ara ödeme yapılabiliyor ve kredi taksitleri azaltılabiliyor. Bazı bankalar bugünlerde ilk dönem taksitleri düşük, son dönem taksitleri yüksek konut kredileri de sağlıyorlar. Balon Konut Kredisi ile kredinin çok büyük kısmını son taksitte ödeme şansı veren bankalar da var.

Tags : , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Değişken Faizli Konut Kredisi

Akbank Büyük Kırmızı Ev Mortgage kampanyası çerçevesinde değişken faizli konut kredisi kullandırıyor. Akbank Değişken Faizli Mortgage ile konut kredisi kullanmak...

Kapat