Axess ile Ödemeli Tüketici Kredisi Akbank’tan

Akbank Axess’ten 10.000 TL’ye kadar Düşük Faizli, Masrafsız ve Kefilsiz Kredi İmkanı

Akbank kolay kredi kampanyalarında bir yeniliğe daha imza atıyor. Axess kredi kartı olanlar Akbank Tüketici Kredisi kullandıklarında kredi geri ödemelerini isterlerse Axess kredi kartı ile yapabiliyorlar. Geri ödemelerde büyük kolaylık sağlayacak Axess Tüketici Kredisi’nde faiz sadece %0,94. Akbank Axess Tüketici Kredisi masrafsız ve kefilsiz olarak kullanılıyor ve 10.000 TL’ye kadar kredi limitli. 10.000 TL üzeri kredi limitlerinin faiz ve vade oranlarını Akbank şubelerinden ve internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Yapmanız gereken kimlik, adres ve gelir belgenizle Axess Tüketici Kredisi’ne başvurmak ve kredinizi Axess’inizle ödemeyi seçmek. Akbank Axess Tüketici Kredisi ile kullandığınız krediyi 36 aya varan vadelerle taksit taksit ödeyebilirsiniz.

Akbank’ın Axess Tüketici Kredisi kampanyasından yararlanmak için 2 adet otomatik fatura talimatı vermek gerekiyor. Mevcutta 2 adet otomatik fatura talimatı olan Akbank müşterilerinden fatura talep edilmiyor. Akbank Axess ile geri ödemeli kredi kampanyasından faydalanmak isteyenlere hayat sigortası yapılıyor.

Akbank kredi geri ödemelerinde getirdiği kredi kartıyla geri ödeme seçeneğiyle ihtiyaç kredileri kampanyaları arasında ön plana çıkıyor. Akbank Axess kredi kampanyasının düşük ve ucuz faiz oranı, uzun vadeleri ve uygun geri ödeme koşulları kampanyayı cazip kılan diğer unsurlar. Avantajlı bir bireysel tüketici kredisi arayanlar için Akbank’ın kredi kampanyası cazip imkanlar sunuyor.

Tags : , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
60 Ay Vadeli Akbank İhtiyaç Kredisi

Bankalar arasında bireysel ihtiyaç kredileri alanında faiz düşürme ve kredi vadesi uzatma yarışı sürüyor. Tüketici kredileri kampanyaları arasında göze çarpan...

Kapat