Akbank Değişken Faizli Konut Kredisi

Akbank Büyük Kırmızı Ev Mortgage kampanyası çerçevesinde değişken faizli konut kredisi kullandırıyor. Akbank
Değişken Faizli Mortgage ile konut kredisi kullanmak için faiz oranlarının düşmesini beklemek gerekmiyor. Şimdi konut kredisi almayı düşünüp de ileride faiz oranlarının düşeceğini tahmin edenler için tasarlanan Akbank Değişken Faizli Konut Kredisi ile piyasa faiz oranları düştükçe kredi kullanan müşterinin faizi de düşüyor, kredi geri ödeme taksitleri azalıyor. Böylece kredi faiz oranları düştükçe kredi kullanıcısının kredi borcu da düşmüş oluyor.

Akbank Değişken Faizli Mortgage kredi faizi yükselirse de kredi kullananları koruyor. Akbank’ın değişken faizli konut kredisinde belirli bir üst limit faiz oranı tespit ediliyor. Konut kredisi faiz oranları ne kadar yükselirse yükselsin Değişken Faiz Oranlı Konut Kredisi kullananların faiz oranı en fazla bu belirlenen üst limite kadar çıkıyor. Böylece Akbank’tan konut kredisi kullananlar değişken faizli ödeme planında da gelecekte ödeyecekleri en fazla faizi biliyorlar. Konut kredisi faizleri piyasada ne kadar yükselirse yükselsin onların ödeme planları bozulmuyor. Değişken Faizli Mortgage koruyucu üst limit saysinde konut kredisi faizlerinin yükselmesi ihtimalinde de güvencede oluyorlar ve önlerini görebiliyorlar. Gelecekte bankalar arasındaki kredi piyasasındaki faiz oranlarının düşeceğine inananlar için Değişken Faizli Mortgage kredisi uygun bir ürün.

Akbank Konut Kredileri seçenekleri arasında Önce Sabit Sonra Değişken Faizli Mortgage Kredisi ürünü de var. Önce Sabit Sonra Değişken Faizli Mortgage Kredisi kullananlar 2 yıla kadar sabit faizli ödemeler yapıyorlar, bundan sonra ise piyasa faiz oranlarındaki değişikliklerden yararlanmak istediklerinde değişken faiz imkanından faydalanabiliyorlar.

Tags : , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Konut Kredisi Borç Transferi Kredisi

Tüm bireysel kredilerde olduğu gibi konut kredilerinde de uygulanan faiz indirimleri yeni konut kredisi kullanımını cazip hale getirirken eskiden kullanılmış...

Kapat