60 Ay Vadeli Akbank İhtiyaç Kredisi

Bankalar arasında bireysel ihtiyaç kredileri alanında faiz düşürme ve kredi vadesi uzatma yarışı sürüyor. Tüketici kredileri kampanyaları arasında göze çarpan Akbank İhtiyaç Kredisi ile 60 aya kadar vadeli kredi kullanma imkanı sağlıyor. Akbank’ın düşük faizli ve masrafsız ihtiyaç kredisinde faiz oranı ise sadece %0,94. Akbank’tan 5 yıla kadar vadeli ve düşük faizli kredi kullananlar isterlerse 3 ay erteleme imkanından da faydalanabiliyorlar. Akbank 60 aya varan vadelerle ve erteleme seçeneğiyle cazip ve avantajlı bir banka kredisi imkanı sunuyor.

Nakit banka kredileri kampanyaları içerisinde Akbank 60 ay vadeli masrafsız kredisiyle ön plana çıkıyor. Akbank’ın 3 ay ertelemeli kredisiyle kredi geri ödemelerini 3 ay sonra yapmaya başlamak mümkün. Akbank’ın masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranı da oldukça düşük. Üstelik 60 ay vade ve % 0,94 faiz oranı 30.000 Tl’ye kadar tüm kredi taleplerinde geçerli. Akbank’tan masrafsı ihtiyaç kredisi kullananlara 93 TL bedel ile hayat sigortası yapılıyor.

Akbank’ın düşük faizli, masrafsız, 60 ay vadeli, 30.000 TL maksimum limitli ihtiyaç kredisi başvurusunda istenen belgeler ise şunlar:

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi

Son döneme ait su, elektrik, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir fatura ya da ikametgah belgesi

Maaş bordrosu (Akbank maaş müşterilerinin getirmesine gerek yoktur.)

Tags : , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Bankaların İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Bankalar yeni kredi kampanyalarıyla tüketici ve ihtiyaç kredisi kullandırmayı sürdürüyor. Bazı bankaların son kampanyaları, ödeme koşulları, kampanya kredi faizleri ve...

Kapat