Yapı Kredi Kredi Şimdi Uygulaması

Yapı Kredi Bankası mortgage kredisi ve bireysel ihtiyaç kredisi başvurularını internet ve sms üzerinden kabul eden Kredi Şimdi uygulaması başlattı. Yapı Kredi Bankasının Kredi Şimdi uygulamasından yararlanmak için Yapı Kredi Bankasının internet şubesini ziyaret etmeniz yeterli. Üstelik internet ve sms üzerinden yaptığınız başvurularda sonucu anında öğrenmeniz mümkün.

Kredi Şimdi ile Yapı Kredi Bankasının mortgage kredisi ve bireysel ihtiyaç kredisi için Yapı Kredi’nin web sitesindeki kısa başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Kredi için internet üzerinden başvuru yapmak çok fazla zamanınızı almayacak. Üstelik Yapı Kredi Bankasının internet sitesinden yapacağınız başvuru sonucunu da çok kısa süre içinde cebinize gelecek sms mesajı ile alacaksınız.

Kredi başvuru durum sorgulama hizmetini de yine Yapı Kredi Bankasının internet sitesi üzerinden alabilir ve kredi başvurunuzun son durumunu öğrenebilirsiniz. İnternetteki kredi başvuru formunu doldurup gönderdikten sonra mortgage ve bireysel ihtiyaç kredisi başvurularının sonucu cep telefonunuza anında sms olarak geliyor. Böylece kredi başvurunuzun sonucunu da çok çabuk ve kolay bir şekilde almanız mümkün.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Kredi kartı alırken nelere dikkat etmeli

Tüm bankalar değişik kampanyalarla kredi kartı vermeye ve kartlarının cazip imkanlarından bahsetmeye devam ediyorlar. Pek ama kredi kartı alırken nelere...

Kapat