Yapı Kredi Kart Başvurusu

Yapı Kredi Bankası World Card kredi kartı üye işyerlerinde sunduğu indirimler ve taksit imkanlarıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartlarından biri. Yapı Kredi World Card’la yurtiçi ve yortdışında yaptığınız tüm harcamalardan puan kazanabilir, anlaşmalı üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde ise kazandığınız puan miktarlarını katlayabilirsiniz. World Card puanlarla sonraki alışverişlerinizde istediğiniz ürün ve hizmet alımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi World Card değişik kart seçenekleriyle değişik alanlarda indirimler ve cazip ödeme koşulları sunuyor. World Card Adios Card’la tatil ve gezi harcamalarınızda cazip kampanyalardan, indirimlerden ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Taksitçi Kart’la taksit yapmayan mağaza, alışveriş merkezleri ve işyerlerinde taksitle alışveriş yapabilirsiniz. Gençlere torpil yapan Yapı Kredi Play Card gençlere sürpriz kampanyalarla gençlere hitap eden markalardan ve işyerlerinden alışveriş imkanları sunuyor.

Yapı Kredi Bankası kart başvurusunu internet üzerinden de yapabilirsiniz. Yapı Kredi kart başvurusu yapmak için Yapı Kredi Bankası’nın web sitesini ziyaret ederek birkaç dakika içinde kart başvurusu yapabilirsiniz. World Card’ın yanısıra Yapı Kredi’nin taksit yapmayan yerlerde taksit yapan kartı Taksitçi Kart’a da Taksitçi Kart web sitesinden online başvuru yapmanız mümkün.

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Halk Bankası ihtiyaç kredisi

Halk Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kulanmak isteyenler için Halkbank Tüketici Kredisi cazip faiz oranları ve uzun vadelerle çekici bir bireysel kredi...

Kapat