Yapı Kredi Kart Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’nın iki tip kartı var. Yapı Kredi Bankası WorldCard Kredi Kartları ve World Banka Kartları. Yapı Kredi Bankası’nın Kredi Kartları arasında WorldCard, Adios Kredi Kartı, Adios Premium Kredi Kartı, Playcard ve Taksitçi Kart var. Yapı Kredi Banka Kartları ise World Banka Kartı, World Play Banka Kartı ve World Business Banka Kartı.

Yapı Kredi Bankası Banka Kartı başvurusu yapmak için kimlik belgenizle birlikte en yakın Yapı Kredi Şube’sinden Müşteri Temsilcilerine danışabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu yapmak ve en uygun Worldcard’ı belirlemek için size en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayabilir, Yapı Kredi İnternet Bankacılığı’nı ya da Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı kullanabilirsiniz. Bunun yanısıra cep telefonunuzdan mesaj atarak Yapı Kredi Kart başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Banka Kartı ve Kredi Kartlarıyla yurtiçi ve yurtdışında alışveriş yapabilir, puan kazanabilirsiniz. WorldCard kredi kartıyla taksit imkanlarından, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası WorldCard ile Nakit Avans çekebilir ve 2 – 12 ay arasındaki vadelerde zorlanmadan ödeyebilirsiniz.

Tags : , , , ,

One thought on “Yapı Kredi Kart Başvurusu”

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
HSBC Advantage Alo Taksit – Taksitle Alışveriş

HSBC Advantage Kredi Kartı şimdi taksit olmayan mağazalar ve işyerlerinde de taksitli alışveriş yapma imkanı sunuyor. Alo Taksit'le tüm alışverişlerinizi...

Kapat