Vakıfbank Ev Kredisi – Sarı Panjur Konut Kredileri

Vakıfbank değişik seçeneklerle değişik tercihlere ve ihtiyaçlara yönelik olarak konut kredisi olanakları sunuyor. Vakıfbank Ev Kredisi 240 aya varan vade imkanları sunuyor. Vakıfbank Ev kredisinde teminat olarak satın aldığınız evin ipoteği yeterli. Vakıfbank Konut Kredileri Türk Lirası olarak kullanılabiliyor. Vakıfbank Konut Kredisi seçenekleri arasında şunlar var:

Masrafsız Sarı Panjur Kredisi ev kredisi için dosya masrafını ödemeyip en uygun faiz oranından taksitle ödeme imkanı veren konut kredisi seçeneği.

Ay Atlatan Sarı Panjur ile ödeme yapmak istemediğiniz aylarda ödeme yaptırmayarak yıl içinde sizi sıkıntıya sokacak ayları daha rahat geçirmenize imkan verir.

Ev kredisi taksitlerinizi başlangıçta daha düşük tutarlarda ödeyip sonraki dönemlerde kademeli olarak yükseltmek istiyorsanız ya da tam tersine kredi taksitlerinizi ilk aylarda daha yüksek ödeyip sonraki aylarda düşürerek ödemek istiyorsanız Artan Taksitli Sarı Panjur ve Azalan Taksitli Sarı Panjur size göre.

Konut satın alırken peşinatın tamamını karşılayacak peşin paraya sahip değilseniz Bonkör Sarı Panjur devreye giriyor. Yüzde 90 kredilendirme tutarı ile Bonkör Sarı Panjur az peşinatla ev sahibi olmanızı sağlıyor.

Konut kredisinin bir kısmını peşin ödeyip, daha düşük faiz oranıyla kredi kullanmak istiyorsanız sizin için en uygun kredi Avantajlı Sarı Panjur.

Konut kredisini kullanırken dilediği masrafları kredilendirmek isteyenler için en uygun kredi olan Hepsi İçinde Sarı kredisi ödemek zorunda olduğunuz masraflar ve diğer giderlerin bir kısmını veya tamamını kredilendirme imkanları sunuyor.

Ara Ödemeli Sarı Panjur bazı aylarda taksit tutarlarınızı daha fazla ödeyerek diğer ayların taksitlerini düşürme imkanı veriyor.

Başka bir bankadan aldığı konut kredisi borcunu Vakıfbank’a transfer etmek istiyorsanız Transfer Et Sarı Panjur seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Kredinizi kullandıktan sonra belirli bir süre geri ödeme yapmak istemiyorsanız Vakıfbank’ta 3 ay ödemesiz Taksitler Sonra Sarı Panjur seçeneği var. Taksitlere yılda 2 kere ara vermek isteyenler için Ara Veren Sarı Panjur var. Ödemelere öncelikle faizlerden başlamak isteyenler için Anaparası Sonra Sarı Panjur yanınızda.

Bunların dışında Erkenci Sarı Panjur, Periyodik Sarı Panjur, Anapara Sabit Sarı Panjur, Standart Sarı Panjur, Evine Ev Sarı Panjur kredi seçenekleri Vakıfbank’ta sizleri bekliyor.

Tags : , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Konut Kredisinde Masraflar Nelerdir

Konut Kredisi İşlem Masrafları Nedir? Konut Kredisi ödemelerinde karşımıza sadece faiz ödemesi çıkmaz. Konut kredisi maliyetinizi hesaplarken Konut Kredisi İşlem...

Kapat