TEB Mıknatıs Kredi – TEB Borç Transfer Kredisi

Borç Transfer Kredileri diğer bankalardaki kredilerinizi bir başka bankaya aktarmak için kullandırılan kredilerden. TEB diğer bankalarda bulunan kredi ve kredi kartı borçlarınızı TEB’e transfer etmeniz için borç transfer kredisi olanağı sağlıyor. TEB’in borç transfer kredisinin adı TEB Mıknatıs Kredi. Diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı ve diğer tüm kredi borçlarınızı TEB Mıknatıs Kredi’yle TEB’e aktarabilirsiniz. TEB Mıknatıs Kredi kapsamına her türlü ihtiyaç kredisi, tüketici kredisi, taşıt kredisi, ev ve konut kredisi giriyor. TEB’e daha düşük faiz olanaklarından yararlanarak transfer ettiğiniz bireysel kredi ve kredi kartı borçlarınızı daha uzun vadelerde daha düşük taksitlerle ödeyin. TEB’in borç aktarım kredisi TEB Mıknatıs kredinin taksit ödemelerini 2 ay sonra başlatabilir, ödemelerinizde rahat bir nefes alabilirsiniz.

Diğer bankalarda bulunan kredi kartı borçlarınızın gelen ekstrelerindeki en az ödeme tutarları, değişik en son ödeme, değişik hesap kesim tarihleri, değişik kredi kartı limitleri aklınızı fazla yoruyor ve canınızı sıkıyorsa TEB’in Mıknatıs Kredisi ile tüm kredi kartı borçlarınızı tek çatı altında toplayabilirsiniz. TEB Mıknatıs Kredi tüm kredi kartı borçlarınızı ödeyerek kapatma imkanı sunuyor. Üstelik diğer bankalardaki borcu ödenmiş kredi kartlarınız kullanıma kapanmıyor. TEB Mıknatıs Kredi sizin yerinize borçlarınızı ödeyerek kapatıyor ve daha cazip vade ve faiz oranlarıyla geri ödeme planı sunuyor.

TEB Mıknatıs Kredinin Faiz Avantajı

TEB’in Mıknatıs Kredisi faiz oranı aylık %0,89. TEB bu cazip faiz oranı ve uygun vadelerle ile kredi kartı borç transferi ve kredi borç transferi alanınıda ön plana çıkıyor. TEB’in yeni borç aktarma kredisi TEB Mıknatıs Kredi Türkiye’deki tüm TEB şubelerinde sizi bekliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “TEB Mıknatıs Kredi – TEB Borç Transfer Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Tüketici Kredisi

Denizbank sabit faizli, eşit ya da esnek taksitli tüketici kredisi imkanı sunuyor. Eğitim harcamaları, sağlık giderleri, evlilik masrafları, tatil ödemeleri,...

Kapat