Taksitçi Kart Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası World Card Taksitçi Kart’ı kullanıma sundu. Yapı Kredi Taksitçi Kart taksitle alışveriş yapamayacağınız ve taksitle hizmet alamayacağınız tüm işyerlerinde ve mağazalardaki alışverişlerinizde taksitle ödeme imkanı sunan bir kredi kartı. Yapı Kredi’nin Taksitçi Kartı ile artık taksitle alışveriş yapılmayacak hiçbir yer kalmayacak.

Taksitçi Kart ile en az 100 TL’lik alışverişlerde 3 taksit yapma imkanı sunuluyor. Yapı Kredi Bankası Taksitçi Kart ile Bonus Kart üye işyerlerinden alışveriş yapanlara ise ekstra bonus avantajları sunuluyor. Yapı Kredi Bankası üye işyerlerinde alışverişlerde üye işyerinin uyguladığı taksit sayısının üzerine 3 taksit imkanı daha sözkonusu oluyor.

Taksitçi Kart ile şu anda Mudo mağazalarında açık çek kazanılıyor. Taksitçi Kart ile Arçelik Beko alışverişlerinde 8 yerine 11 taksit imkanı sunuluyor. Ya da 5 ay erteleme fırsatından yararlanabilirsiniz. ETS Tur’da Taksitçi Kart sahiplerine 12 yerine 15 ay taksit imkanı var. Taksitçi Kart’ın temassızlık özelliği sayesinde 35 TL ve altı alışverişlerinizde Taksitçi Kart ile şifre girmeksizin ama güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Taksitçi Kart hakkında geniş bilgiyi Yapı Kredi Bankasının Taksitçi Kart internet sitesinden alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Tags : , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Kredi Şimdi Uygulaması

Yapı Kredi Bankası mortgage kredisi ve bireysel ihtiyaç kredisi başvurularını internet ve sms üzerinden kabul eden Kredi Şimdi uygulaması başlattı....

Kapat