Kamu Çalışanlarına Düşük Faizli Taşıt Kredisi

Vakıfbank kamu çalışanlarına yönelik avantajlı kredi kampanyalarına bir yenisini ekledi. Kamu personeline özel ucuz faizli araç kredisi. Vakıfbank’ın kamu çalışanlarına sunduğu düşük faizli taşıt kredisi ile 0 km araçlar için yüzde 0.87 aylık faiz oranıyla kredi kullanma imkanı sağlanıyor.

Vakıfbank’ın 0 km araçları kapsayan yeni kredi kampanyasında vade süreleri de oldukça uzun. Kamu personeline özel Vakıfbank otomobil kredisinin vadeleri 48 aya kadar çıkıyor. Vakıfbank kamu personeline yönelik araç kredisi kampanyasından kredi kullanmak isteyenlerden kefil istemiyor. Kampanyadan yararlanmak içi kefil şartı yok, ayrıca herhangi bir teminat da aranmıyor.

Vakıfbank kamu personeline özel araç kredisi kampanyasında proforma fatura bedelinin % 80′ine kadar kredi imkanı sunuyor. Kredinin dosya masraf ücreti ise sadece 200 TL. Üstelik Vakıfbank’tan kamu personeline özel otomobil kredisi kullananlar için hayat sigortası yaptırma şartı da aranmıyor. 48 aya varan uzun vadesi ve yüzde 0.87 aylık düşük faiz oranlı kefilsiz taşıt kredisinden yararlanmak için en yakın Vakıfbank şubesini ya da Vakıfbank internet web sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Kamu çalışanı iseniz ve düşük faizli bir kredi kullanarak sıfır klometrede bir araç almak istiyorsanız Vakıfbank’ın bu kredi kampanyası tam size göre.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank 3 Ay Ertelemeli Mortgage Kredisi

3 Ay Ertelemeli Mortgage ING Bank’tan - ING Mortgage Avantajları Bankaların sunduğu konut kredisi seçenekleri arasında ING Bank 30 yıldan...

Kapat