Ing Bank Kredi Butik Small Düşük Masraflı Kredi

ING Bank Kredi Butik Small Genel Amaçlı İhtiyaç Kredisi ile evrak inceleme ücreti, dosya ücreti, kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücretleri gibi ayrı ayrı masraflar içermeyen bir krediye imza atıyor. Minimum vadesi 3 ay, maksimum vadesi 36 Ay olan Kredi Butik Masrafsız Kredi’nin minimum kredi miktarı 1.000,00 TL, maksimum kredi miktarı 5.000,00 TL. Toplam masraf miktarı ise 125 TL.

Teminatsız Krediler grubunda kefil ve teminat aranmadan verilen ING Bank Kredi Butik Small aylık %0,75 faiz oranı ile dikkat çekiyor.

ING Bank’ın az masraflı, kefilsiz, düşük faizli ucuz ve uygun ihtiyaç kredisini alışverişlerinizde ya da kredi kartı ve kredi ödemelerinizde, borçlarınızı kapatmada kullanabilirsiniz. ING Bank’ın Kredi Butik Small ihtiyaç kredisi yüksek kredi çekme limiti ve 36 aya varan vadesiyle de ön plana çıkıyor. Kredi Butik’in Small kredisinin yanınıda daha uzun vadeler ve daha yüksek limitler için değişik kredi seçenekleri de var. Ing Bank Kredi Butik Medium, Ing Bank Kredi Butik Large, Ing Bank Kredi Butik X Large, Ing Bank Kredi Butik Masrafsız ve Ing Bank Kredi Butik Faizsiz ihtiyaç kredileri ING Bank’da sizi bekliyor.

ING Bank internet sitesinden online olarak Kredi Butik başvurusu yapabilirsiniz. Online Kredi Butik Başvuru formunda sizden şu bilgileri doldurmanız isteniyor:

Talep Ettiğiniz Kredi Tutarı

İstenen Kredi Vadesi

Kredinizi Almak İstediğiniz ING Bank Şubesi

Adınız / Soyadınız

TC Kimlik No

E-Posta Adresiniz

Ev Telefonunuz

Cep Telefonunuz

Aylık Belgelenebilir Net Geliriniz

Çalıştığınız Sektör / Göreviniz

İşyerinizin Ünvanı

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank’tan Taksitli Nakit Avans

Yapacağınız alışveriş için gereken nakit, kredi kartı borcu ödemesi içn nakit, alınacak yeni bir eşya için gerekli olan nakit. Hayatımızın...

Kapat