HSBC Taşıt Kredisi – Oto Araç Kredileri

HSBC Bank Taşıt Kredisi ile hayalini kurduğunuz taşıta sahip olmak için kefilsiz taşıt kredisi imkanından yararlanabilirsiniz. HSBC Bank Kefilsiz Taşıt Kredisi ister 0 km olsun ister 2. el olsun tüm araçlar için kullanılabiliyor.

HSBC Kefilsiz Taşı Kredisi Özellikleri, Vadesi, Faizi ve Avantajları

HSBC 0 km. taşıt kredilerinde alınacak taşıtın anahtar teslim fiyatının %70’ine kadar kredi kullanma olanağından yararlanabilirsiniz. 2. el taşıtlarda ise kasko bedelinin %70’ine kadar HSBC Taşıt Kredisi kullanabilirsiniz.

HSBC Bankası’nın taşıt kredlierinde maksimum vade 48 ay. HSBC’nin uzun ödeme vadelerinden yararlanırken ve düşük faiz oranı avantajı yaşarken aynı zamanda “erken ödeme”, “ara ödeme” ve otomatik ödeme kolaylığından yararlanırsınız.

HSBC Bank Taşıt Kredisi başvuruları kefilsiz olarak gerçekleştiriliyor ve sadece taşıt rehni teminatıyla taşıt kredisi imkanı sağlanıyor. Taşıt Kredisinde HSBC Bank aylık faiz oranı ise yüzde 1,19.

HSBC Ferdi Kaza Sigortası uygulaması sayesinde sigorta işlemlerinizi, sağlık beyanı, check up gibi işlemlere gerek kalmadan kolayca gerçekleştirebilirsiniz. HSBC Taşıt Kredisinde vade süresince geçerli olacak şekilde, tek seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesi avantajından faydalanabilirsiniz.

HSBC Taşıt Kredisi’ne online başvuru yapmak ve kredi sonucunu online takip etmek mümkün. Bunun için HSBC Türkiye’nin web sitesini ziyaret etmeniz ve online başvuru formunu ve online takip sistemini kullanmanız yeterli oluyor.

Tags : , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
HSBC İndirimli İhtiyaç Kredisi

HSBC Bank tüm ihtiyaçlarınız için indirimli ihtiyaç kredisiyle düşük faizli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. HSBC Bank İndirimli İhtiyaç Kredisi'nde faiz...

Kapat