HSBC Advantage Kredi Kartı İnternetten Başvuru

HSBC Advantage Kredi Kartı ile, yurtiçi ve yurtdışında MasterCard ve Visa amblemi gördüğünüz her mağazada ve yurtiçindeki üye işyerlerinde itek ödemeli ya da taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

HSBC Bank kredi kartına internet üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz. HSBC İnternet Bankacılığı müşterisi iseniz internet web sitesi üzerinden HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı’na giriş yapmalısınız. Burada Başvurular menüsündeki HSBC Bank bilgilerinizle doldurulmuş Başvuru Formu yoluyla HSBC Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz.

HSBC İnternet Bankacılığı müşterisi olmamanız durumunda Online Başvuru Formu’ndaki zorunlu alanları doldurarak Kredi Kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

HSBC Bank Kredi Kartıyla yurtiçindeki tüm HSBC Şubelerinden, HSBC Bank ATM’leri ve diğer ATM’lerden Nakit Avans kullanabilirsiniz. HSBC Bank Kredi Kartıyla MasterCard ve Visa’nın geçerli olduğu tüm işyerlerindeki alışverişlerden ve üye işyerlerinde alışverişlerden Nakit Puan toplayabilirsiniz. Advantage Nakit Puanlarınızı Advantage üye kuruluşlarında yapacağınız alışverişlerde harcayabilirsiniz. Advantage Nakit Puanınızı Advantage Tatil Puana çevirebilir ve tatil harcamalarında kullanabilirsiniz. Tatil Puan bedava uçak, otobüs bileti ya da otel, konaklama, tur bedeli ödemelerinizde kullanılır. Nakit Puanınız yeterli olmazsa Avans Nakit Puan programından yararlabilirsiniz.

HSBC Kredi Kartı sahibi olanlar ek kart çıkartabilir, bu kartların limitini ve nakit avans çekme yetkisini kendileri belirler.

Tags : , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
HSBC Konut Ev Mortgage Kredisi İstenen Belgeler

HSBC Bankası 120 ay vadeli mortgage kredisiyle şimdi herkes düşük faiz oranları ve uzun vadelerle ev sahibi oluyor. HSBC'nin mortgage...

Kapat