Halk Bankası Konut Kredisi faizleri düştü

Halkbank güz dönemi konut kredileri ve tüketici kredileri kampanyaları çerçevesinde konut kredisi faiz oranlarını düşürdü. Halk Bankası yeni faiz oranlarıyla yıl sonuna kadar 30 bin kişiye mortgage kredisi imkanı sunmayı hedefliyor. Halkbank konut kredisinde sunduğu avantajlar nedeniyle en çok tercih edilen bankalardan biri. Halen devam eden ve halktan yoğun ilgi gören Güz Tarifesi kampanyasıyla bu yıl sonunda Halk Bankası’nın konut kredisi kullandırdığı müşteri sayısının 30 bini geçmesi bekleniyor.

Halkbank konut kredilerinin yanısıra tüketici kredilerinde de güz kampanyalarıyla cazip imkanlar sunuyor. Gü tarifesi konut kredisi ve tüketici kredilerinde Halk Bankası değişik vadelerde ve değişik kredi miktarlarında değişen cazip faiz oranları ve düşük dosya masrafı ücretleri uyguluyor.

Halkbank’ın Güz Tarifesi’nden yararlanmak için 1 – 30 Kasım 2010 tarihleri arasında başvuru yapılabiliyor. Halk Bankası’nın yeni faiz oranlarıyla konut kredisi kampanyasının da önceki kampanyalarda olduğu gibi başarılı sonuçlar alacağı tahmin ediliyor.

Tags : , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Kart Başvurusu

Yapı Kredi Bankası World Card kredi kartı üye işyerlerinde sunduğu indirimler ve taksit imkanlarıyla Türkiye'nin en çok tercih edilen kredi...

Kapat