Garanti Bankası Emeklilere Özel Kredi

Garanti Bankası emekliler için Emeklilere Özel Kredi veriyor. Garanti’nin sabit faizli genel ihtiyaç kredisi kefilsiz olarak kullanılıyor. Faiz oranları 12 ay vadede aylık yüzde 0.89. 36 aya kadar kullanılan Emeklilere özel kredide genel faiz oranı ise 0.99. Dosya ücreti bir defa alınıyor ve 99 TL. Kredide hayat sigortası yaptırmak isteğe bağlı. Sigorta ücretleri sigorta yapılan kişinin özelliklerine göre değişiyor. Maaşını 3 ayda bir alan kamu emeklileri için taksitleri 3 ayda 1 ödenebilen kredi imkanı sunuluyor.

Garanti Bankası Emeklilere özel kredide maksimum kullanılabilecek kredi tutarı 10.000,00 TL. Evrak inceleme ücreti, dosya ücreti, kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti gibi ekstra ücretler ve masraflar içermeyen Emeklilere Özel Krediden memur, işçi ve serbet meslek çalışanı, tüccar ve esnaf olarak Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur’dan emekli olan tüm emekliler faydalanabiliyor. Garanti Bankası’nın emeklilere özel kredisi düşük faiz ve uzun vadeleriyle cazip ucuz ve uygun bir ihtiyaç kredisi.

10.000 TL ve 12 ay vade için örnek ödeme tablosu şöyle:

Masraf Dahil Faiz Oranı: %16,16

Aylık Ödeme: 899,08 TL

Tags : , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Fortis 4-0 Kredi avantajları

Fortis 4-0 Kredi ile bireysel kredi kullanmak isteyenlere yeni bir imkan sunuyor. Fortis'in 4-0 İhtiyaç Kredisiyle ilk 4 ay ana...

Kapat