Fortis Bank Bireysel Krediler

Hayallerinizi daha fazla ertelememek için uygun koşullarla bireysel Fortis bireysel kredilerinden yararlanabilirsiniz. Fortis Bank bireysel kredinizi kefilsiz olarak alabilirsiniz. Fortis’ten alabileceğiniz bireysel krediler arasında mortgage, taşıt, nakit kredileri var. Üstelik Fortis Bank kredisi “İşsizlik Sigortası” teminatıyla kullandırılıyor. Böylece, vefat, maluliyet, geçici maluliyet ya da işsizlik gibi ortaya çıkabilecek istenmeyen durumlarda krediyi geri ödeyememe riskine karşı bu sigorta sizi teminat altına alıyor. Fortis Bank bireysel kredilerini kullanırken dilerseniz çok uygun koşullarla sigorta yaptırabilir, kendinizi hayatta karşınıza çıkabilecek her türlü riske karşı güvence altına alabilirsiniz.

Fortis Bireysel Kredileri şu kredileri içeriyor:

Fortis Masrafsız Kredi, Fortis Tarihi Bina Restorasyon Kredisi, Fortis Acil Kredi, Fortis Tekne Kredisi, Fortis Nakit Kredi, Fortis İpotekli Nakit Kredi, Fortis Mortgage Kredisi, Fortis Oto Kredisi – Fortis’in Oto kredileri Taşıt Kredisi Sıfır Km Taşıtlar ve 2. El taşıtlar için kullanılabiliyor.

Fortis Bireysel Kredilerine başvurmak Fortis Bank’ın internet sitesindeki Bireysel Krediler Başvuru Formu’na web üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Ing Bank Kredi Butik Small Düşük Masraflı Kredi

ING Bank Kredi Butik Small Genel Amaçlı İhtiyaç Kredisi ile evrak inceleme ücreti, dosya ücreti, kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücretleri...

Kapat