Denizbank’tan Web’de Kredi

Denizbank internet sitesi çok pratik bir kredi çözümüne imza atıyor. Web’den Hızlı Kredi Başvurusu ile Denizbank’tan tüm ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz. Denizbank’ın İnternetten Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurusu çok kolaylaştı. Sadece T.C. kimlik numaranızı ve Cep Telefonu numaranızı yazıp gönderiyorsunuz ve kredi cevabınız 5 dakika içinde cep telefonunuza geliyor.

Denizbank Web Kredi’yle 15.000 TL’ye kadar bireysel ihtityaç kredisi kullanabilirsiniz. Denizbank’ın internetten başvuru yapılan Web Kredisi için kefil şart aranmıyor.

Denizbank Web Kredi’yle 36 aya kadar vadelerle kredi kullanabilirsiniz. Denizbank Web Kredi’ye başvuru kolay, limit yüksek, vadeler uzun. Üstelik bireysel kredinizin cevabı 5 dakika içinde cebinize geliyor.

Denizbank’ın internetten başvuru yapılan kredisi Denizbank Web Kredi’ye başvurmak ve bireysel kredinizi hemen kullanmak için Denizbank internet web sitesinin linkini ziyaret etmeniz yeterli.

Cep telefonunuza gelen kredi cevabından sonra Denizbank sadece kimlik belgenizi ve adresinize gelen bir faturayı talep ediyor.

Tags : , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Emeklilere Kredi – Emekliler İçin Taksitli Kredi

Vakıfbank bireysel ihtiyaç kredileri kapsamında emeklileri de unutmadı. Emekli maaşını Vakıfbank'tan alıyorsanız uygun faiz oranı ve kredi tahsis ücreti ile...

Kapat