Denizbank’tan Taksitli Nakit Avans

Yapacağınız alışveriş için gereken nakit, kredi kartı borcu ödemesi içn nakit, alınacak yeni bir eşya için gerekli olan nakit. Hayatımızın her alanında nakit paraya ihtiyacımız oluyor. Aklınıza gelebilecek her türlü nakit ihtiyacınız için Denizbank Kredi Kartları size yardımcı oluyor. Denizbank kredi kartında tanımlanan nakit avans limitiniz kadar nakit avans çekebilir, borcunuzu taksitli işlemle ödeyebilirsiniz. Nakit avans olarak çektiğiniz tutarı bütçenizi zorlamadan 36 aya kadar varan vadelerde ödeyebilirsiniz. Üstelik kefil gerekmiyor, herhangi bir teminat gerekmiyor.

Taksitli nakit avans kullanmak için beklemeniz de gerekmiyor. Günün 24 saati ve haftanın 7 günü gerçekleştirebileceğiniz işlemlerle nakit avansınızı anında kullanabilirsiniz. Nakit avans limitinizi kredi kartı ekstrenizden görebileceğiniz gibi, şubeden, internet şubesinden, telefon bankacılığı hizmeti yoluyla ve ATM’lerden öğrenebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans’ı Nerelerden Alabilirim?

Denizbank’ın taksitli nakit avans çekim işlemini mutlaka Denizbank şubelerinden yapmanız gerekmiyor. Taksitli nakit avansınızı Denizbank internet şubesinden, Denizbank otomatik para çekme makineleri ATM’lerden, Denizbank’ın telefon hizmeti olan İletişim Merkezi’nden ve Denizbank şubelerinden alabilirsiniz. Denizbank kredi kartınız yoksa hemen başvurun, Denizbank Kredi Kartı sahibi olmanın avantajlarından, kampanyalarından, indirimlerinden, taksitli alışveriş imkanlarından siz de yararlanın. Denizbank kredi kartları kazandıracağı puanlarla da hayatımızı renklendiriyor.

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Cebimde Kredi

Denizbank internetten olduğu gibi cep telefonundan da bireysel kredi başvurusu yapma imkanı sunuyor. Denizbank Cepte Kredi ile 15.000 TL'ye kadar...

Kapat