Denizbank Konut Kredisi – Denizbank Mortgage

İnşaatı tamamlanmış, proje aşamasında olan ve inşası henüz tamamlanmamış bir konutu satın almak isteyenler için Denizbank Mortgage Kredisi uygun vade ve faiz oranları sunuyor. Denizbank bunun yanında anlaşmalı inşaat şirketlerinin gerçekleştirdiği Türkiye genelinde birçok seçkin projeyi müşterileriyle buluşturuyor.

Konut kredilerinde prosedür şu şekilde işliyor: Banka Mortgage kredisi vermeden önce, konutun lisanslı bir eksper tarafından değerlendirilmesi yapılıyor. Eksper konuta giderek gerekli incelemeleri yapar ve konutun piyasa değerini hesaplar. Ekspertizin çıkartmış olduğu konut değerinin maksimum %75’i kadar Mortgage kredisi kullandırılır.

Denizbank’tan Mortgage kredisi almak için Denizbank bireysel danışmanlarıyla konuşmanız yeterli. Danışmaların size soracakları kolay sorulara vereceğiniz yanıtlarla kişiye özel Mortgage krediniz belirlenir. Her ay ödenmesi gereken taksit tutarı hesaplanır ve ayrıca krediye ilişkin sigorta gibi diğer koşullar ve gereklilikler hakkında bilgi verilir.

Denizbank’a Mortgage Kredisi başvurusu yaptığınızda bankaya verdiğiniz tüm belgeler ve başvuru formu kısa zaman içinde incelenir. Belgelerde ve başvuru formunda bir sorun olmaması durumunda Mortgage kredisi için ön onay verilir. Bu onay “gelir” açısından müşterinin Mortgage kredisi kullanmaya uygun olduğu anlamına gelir. Bundan sonra tapuda bir sorun yoksa Denizbank şubesi tarafından ekspertiz süreci başlatılarak konut değerlemesinin yapılacağı konusunda müşteriye bilgi verilir.

Denizbank’ın Geleneksel Mortgage Kredisi 0,90% den başlayan avantajlı fiyatlarla sizi de ev sahibi yapıyor. Ayrıca diğer bankalardaki ve finans kurumlarındaki konut kredilerinizi Denizbank’a transfer edebilirsiniz.

Tags : , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Düşeş Kredi – Bordrolu çalışanlar, diplomalı serbest meslek sahipleri

Denizbank bordrolu çalışanlara, maaşlı işi olanlara ve diplomalı serbast meslek sahiplerine yönelik tüketici kredisi kampanyası başlattı. Denizbank'ın yeni kredi kampanyası...

Kapat