Axess’ten Taksit İste

Axess kredi kartıyla peşin olarak gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizde ve hizmet alımlarında Akbank’tan taksitli ödeme isteyebilirsiniz. Axess kredi kartı Türkiye genelindeki binlerce üye üşyerinde cazip indirimler ve taksitli alışveriş imkanları sunuyor. Artık Axess üyesi olmayan ve taksit yapmayan mağaza, alışveriş merkezi ve işyerlerinde de sonradan taksitlendirme imkanı Axess’ten.

Axess telefon bankacılığı aracılığıyla yapmış olduğunuz alışverişin taksitlendirilmesini talep edebilirsiniz. Axess’ten Taksit İste kampanyasıyla peşin olarak ödeme yapmak yerine taksitle ödeme imkanından faydalanabilirsiniz. Axess kart ile yaptğınız alışverişlerde taksit yaptırmak için yapmanız gereken tek şey Akbank’ı arayarak ya da şubeye veya internet sitesine uğrayarak taksit istemek. Online Taksit İste kampanyasına başvurmak çok kolay.

Axess üye işyerlerinde taksit imkanları devam ediyor. Ancak Axess üyesi olmayan ve taksitle satış yapmayan işyerlerinde de taksit yaptırmak istiyorsanız Axess Taksit İste kampanyası tam size göre. Axess Taksit İste sistemiyle peşin ödeme yapmanız gereken alışverişlerde 15 ay taksit yaptırma olanağı var. Axess kredi kartı gerek üye işyerlerindeki kampanyaları, gerekse üye olmayan işyerlerindeki taksit imkanlarıyla kredi kartları arasında avantajlı konumunu korumayı sürdürüyor.

Tags : , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Akbank’a Konut Kredisi Transferi / Aktarımı

Akbank diğer tüm kredi türlerinde olduğu gibi Konut kredilerinde de transfer imkanı sunuyor. Başka bir bankadaki konut kredisi borcunuzu Akbank'a...

Kapat