Axess Ek Kart Başvuru, Avantajları ve Özellikleri

Akbank Axess kredi kartı kullananlar pekçok avantajlı ödeme seçeneklerinin, indirimli alışverişin, taksitli alışveriş imkanlarının keyfini çıkarıyor. Aynı imkanlardan sevdiklerini de yararlandırmak isteyen Axess sahipleri sevdikleri kişiler için Axess Ek Kart çıkartabiliyorlar. Axess Ek Kart ile Akbank Axess’in sunduğu tüm olanaklardan yararlanabilirsiniz.

Axess Ek Kart Alışverişlerde Hangi İmkanları Sunuyor? Axess Ek Kart’ın Avantajları ve Özellikleri Neler?

Axess Ek Kart aynı Axess gibi Axess’in üye işyerlerindeki tüm kampanyalardan, indirim ve taksit imkanlarından yararlandırıyor, chip-para kazandırıyor. Üye işyerlerinde çok uzun süreli peşin fiyatına taksit imkanları sunuluyor. Ayrıca taksit yapmayan işyerlerinde Akbank’a talimat verilerek alışveriş tutarının taksitlendirilmesi sağlanıyor. Akbank’ın anlaşmalı olduğu işyerlerinde Axess’e özel dönemsel, günlük ya da sürpriz indirimlerden faydalanmak mümkün. Üye işyerlerindeki bazı kampanyalarda daha fazla chip-para kazanmak mümkün. Kazanılan chip-paralar istenildiği zaman alışverişlerde harcanarak mal ve hizmet alımları yapılabiliyor. Chip-paralar sadece üye işyerlerinde değil, tüm işyerlerinde, mağazalarda ve alışveriş merkezlerinde kullanılabiliyor. Akbank’tan Axess Ek Kart çıkarmak isteyenler Axess Ek Kart Başvuru formunu doldururken Ek Kart limitlerini kendileri belirliyor, hesap özetinin farklı bir adrese gönderilmesi talimatını verebiliyor.

Nasıl Axess Ek Kart Çıkartabilrim? Axess Ek Kart Çıkartma Prosedürü

Axess Ek Kart başvurusu yapmak için başvuru formundaki asıl ve ek kartla ilgili bölümleri doldurarak imzalayın. Akbank yetkilisine kimlik belgelerinin asıllarını gösterdkten sonra kimlik fotokopilerini ve başvuru formunu teslim edin. Akbank Ek Kart başvurusu yapmak bu kadar kolay. Akbank başvuruları değerlendirerek en kısa zamanda Ek Kart’ın basılıp gönderilmesini ve kullanıma açılmasını gerçekleştiriyor.

Tags : , , , , , ,

One thought on “Axess Ek Kart Başvuru, Avantajları ve Özellikleri”

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Artı Para Nakit Çekimi

Artı Para Nedir, Ne İşe Yarar? Akbank Artı Para nakit avans çekim benzeri bir nakit kullanım sistemi. Akbank yeni hizmeti...

Kapat