Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank İhtiyaç Kredisi başvurusu Akbank şubelerinden yapılabildiği gibi Web Kredi ve İnternet Şubesi yoluyla internetten, Cep Kredi ile cep telefonundan ve diğer telefonlardan, ATM Kredi ile Akbank ATM’lerinden, sms Kredi ile prosedürsüz olarak cep telefonunudan, Telefon Şubesi Kredi ile Akbank Telefon Bankacılığı hizmetini kullanarak da gerçekleştirilebiliyor.

Akbank Web Kredi

İnternet’ten kredi başvurusu yapmanın en hızlı şekli Akbank Web Kredi’de. Akbank Web Kredi’yle sadece T.C Kimlik Numaranızı, Cep Telefonu Numaranızı girip hangi kredi türünü tercih ettiğinizi belirterek saniyeler içinde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzun ardından kredi cevabınız anında cep telefonuza geliyor. Web Kredi ile ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi başvurularınızı yapabilirsiniz.

Akbank Cep Kredi

Akbank Cep Kredi’yle artık sadece cep telefonundan değil ev ve iş telefonlarından da anında başvuru yapabilirsiniz. Akbank Cep Kredi ile ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi başvurularınızı hızlı bir şekilde yapabilir, onaylanmış bir konut krediniz varsa anında ekspertiz başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank Vatandaşlık Numarasıyla SMS Kredi

Akbank’tan ihtiyaç kredisi almanın bir diğer pratik yolu da Akbank SMS Kredi. Kredi almak için sadece vatandaşlık numarası yeterli.

Akbank sms Kredi ile ne kadar kredi alabileceğinizi anında öğrenebilir, sadece kimlik belgeniz ile istediğiniz Akbank şubesinden kefilsiz kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank Telefon Şubesi’yle Kredi

Akbank Telefon Şubesi’nden ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi için başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz kısa süre içinde cep telefonunuza SMS olarak gönderiliyor.

Akbank Bireysel İnternet Şubesi’yle Kredi

Akbank Bireysel İnternet Şubesi’ne girerek, Tanımlar ve Başvurular menüsünü takip edip, Kredi ve Ekspertiz Başvurusu seçeneği ile başvurunuzu çok kısa bir sürede gerçekleştirebilir, başvurunuzun sonucunu anında alabilirsiniz. Kredi başvuru cevabınız aynı zamanda cep telefonunuza SMS olarak da gönderiliyor. Akbank Bireysel İnternet Şubesi’nde kişisel bilgileriniz güvenli bir şekilde kayıtlı olduğundan herhangi bir bilgi girişi yapmadan, yalnızca bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ederek kredi başvurusu yapma olanağınız var.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Borç Ödeme Kredileri

Gerek kredi kartları gerekse banka kredilerinin ödenemez hale gelmesi toplumun gündemindeki yerini koruyor. Türkiye'de yüzbinlerce insan kredi kartı ya da...

Kapat