Akbank Büyük Kırmızı Ev Anlaşmalı Projeleri

Akbank konut kredisinde Türkiye’ye getirdiği yeni anlayış ile sadece mortgage kredisi sağlamakla kalmıyor, özel olarak seçilmiş itibarlı konut projelerini kredi müşterilerine sunuyor. Akbank konut ekspertlerinin titiz incelemeleriyle Akbank’ın Büyük Kırmızı Ev projesine dahil olmaya hak kazanan konut projeleri gelecekte yatırımcıları üzmeyecek sağlam ve kazançlı yatırım alanları olarak karşımıza çıkıyor. İster kendiniz oturacak olun isterseniz emlak piyasasında beklenen değer artışlarından yararlanmak isteyen bir yatırımcı olun Akbank’ın Büyük Kırmızı Ev Mortgage sistemine dahil olan konut projelerine büyük bir gönül rahatlığıyla iştirak edebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanındaki anlaşmalı konut projeleri mortgage kredisi kullanacak Akbank müşterilerinin gelecekteki sağlam yatırımları olarak değer kazanacak projeler.

Akbank ortak hareket ettiği konut projelerinin konut kredisini sağlıyor ve cazip imkanlar, faiz oranları ve taksitlerle uzun vadelerde geri ödeme imkanları sunuyor. Akbank’ın cazip konut kredisi fırsatlarından yararlanıp ucuz ve uygun bir mortgage kredisi alırken aynı zamanda saygın konut projelerinin değer artışlarından faydalanıyorsunuz.

Akbank Büyük Kırmızı Ev Mortgage sistemine dahil olan saygın konut projelerinden bazıları şunlar: Çayyolu Ankara’da yükselen Besa İnşaat’ın Besa Karina Evleri, Güllük Bodrum’daki Egesu Evleri, Ünal Akpınar İnşaat A.Ş. projesi Batıkent Ankara’daki Akkent Konutları, Yenibosna İstanbul’daki Akyapı EmKe Ortak Girişimi olan Airport Hill, MRC’nin Ağva İstanbul’da inşa edilen Ağva Manşar Konakları, Küçükçekmece İstanbul’daki Sinpaş GYO İstanbul Sarayları, Güllük Muğla’da Kıyı Gayrimenkul Yapı Turizm ve Ticaret A.Ş. Bodream villaları, Kağıthane İstanbul’da Efektif Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. tarafından yapılan Blox Haliç projesi, Halkalı İstanbul’da Ersev Konut İnşaat’ın Sevinç Evleri 2 konutları, Pekdemir İnşaat A.Ş.’den Kartepe İzmit Kocaeli’deki Villam 3.Etap projesi.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
En düşük faizli ihtiyaç kredisi hangi bankada

En düşük faizli ihtiyaç kredisi hangi bankada sorusuna bankaların kampanyalarındaki faiz oranlarına bakarak net bir cevp vermek zor. Çünkü her...

Kapat