Yapı Kredi Bankası Worldcard Gold, Platinum, Business

The Banker dünyanın en değerli 10 kredi kartını seçti. Dünyanın en değerli 10 kredi kartı listesine Türkiye’den sadece Yapı Kredi Bankası’nın Worldcard’ı girdi. Worldcard gerek Türkiye’de gerekse dünyanın herhangi bir yerinde kullanıcılarına kazançlarla ve fırsatlarla dolu bir dünya sunuyor.

Yapı Kredi Bankası müşterilerine sunduğu tüm bankacılık hizmetlerinin, cazip bireysel ve kurumsal kredilerinin yanısıra kredi kartı dünyasında da lider ve ayrıcalıklı konumunu sürdürüyor. YKB Worldcard’ın sunduğu olanaklar Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartlarının Türkiye’de en çok istenen ve arzu edilen kartlar olmasını sağlıyor. Yapı Kredi’nin kredi kartları her zaman saygın ve itibarlı yerini korumayı başarıyor.

Worldcard değişik ihtiyaçlar ve tercihler için Worldcard Gold, Worldcard Platinum, Worldcard Business kredi kartlarını müşterilerinin beğenisine ve kullanımına sunuyor.

Worldcard’ın ayrıcalıklı kartı Worldcard Gold

Worldcard Gold kredi kartını sadece alışverişlerde kullanmak istemeyenler için. Kredi kartınızdan hayatın pek çok farklı alanında hizmet ve ayrıcalık görmeyi bekliyorsanız sahip olduğunuz Worldcard’ınız Gold olmalı.

Worldcard Gold kullanıcılarına alışverişten, iş yaşamına, kültürel etkinliklerden, özel yaşama farklı konularda özel fırsatlar ve ayrıcalıklar sunuyor.

Worlcard’ın özel ve ayrıcalıklı kartı Worldcard Platinum

Kredi kartınızın size hayatın her alanında öncelikli ve ayrıcalıklı hissettirmesi gerektiğine inanıyorsanız Worldcard Platinum tam size göre.

Yolculuk ve tatil hizmetlerinden, sergi, sinema, tiyatro, konser gibi kültürel etkinliklere, restoran rezervasyonlarından çeviri hizmetlerine ve hatta tekne kiralamaya kadar Worldcard Platinum ayrıcalıklı kredi kartı tüm isteklerinizi anında gerçekleştirmek için emrinizde.

İş dünyasının ayrıcalıklı kartı Worldcard Business

İş dünyasında size yardımcı olacak, işinizi ve olanaklarınızı genişletmeniz sağlayacak bir kredi kartınız olsun istiyorsanız, Worldcard Business’la tanışmalısınız. Worldcard Business sunduğu olanaklarla size iş dünyasında pek çok kapıyı açabilir.

Tags : , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Hangi kredi tercih edilmeli

Hangi kredi en iyidir, en uygun koşullarla kredi veren banka hangisi sorularını sormadan önce belirlememiz gereken şey ne için kredi...

Kapat