Yapı Kredi Bankası Bayram Kredisi

Yapı Kredi Bankası, bu sene de Kurban Bayramı için hazırladığı değişik seçenek tercihlerine hitap eden Bayram Kredisi kampanyasını açıkladı. Tercih edilebilir kredi seçenekleri arasında Faizsiz, Masrafsız ve Düşük Faiz Komisyonlu Bireysel İhtiyaç Kredisi var. Yapı Kredi Bankası müşterilerine kendileri için en uygun Bayram kredisini seçme olanağı sunuyor.

Yapı Kredi’nin Bayram kredileri birbirinden farklı vade ve masraf yapısıyla oluşturuldu. Tercihe bağlı kredi seçenekleriyle Yapı Kredi Bankası müşterilerine bayram harcamalarında kolaylık sağlıyor. Yapı Kredi Bankası Faizsiz Kredi seçeneği vade sonuna kadar hiç faiz ödemeden, sadece peşin komisyon ödeyerek kullanılıyor. Faizisiz kredi seçeneği ile en fazla 5 bin lira kredi kullanılıyor ve 12 ayda geri ödeniyor.

Yapı Kredi Bankası’nın Masrafsız Kredi seçeneği hiçbir masraf veya komisyon ödemeden, sadece yüzde 1,09 faiz ile kullanılabiliyor. Masrafsız Kredi 10 bin liraya kadar alınabiliyor ve 24 ay vade ile geri ödeniyor.

Yapı Kredi Bankası’nın Düşük Faiz Komisyonlu Bireysel İhtiyaç Kredisinin faiz oranları aylık yüzde 0,41’den başlıyor. Bu kredi kullanılan tutar ve seçilen vadeye göre farklı komisyon oranları ve masraf içeriyor. Yüzde 0,41 faiz oranlı Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi 36 aya kadar vadeli ve maksimum kredi tutarı 20 bin lira.

Yapı Kredi Bankası’nın Bireysel İhtiyaç Kredileri bilgilerine Yapı Kredi’nin internet adresinden ulaşılabilir ve online kredi başvurusu yapılabilir.

Tags : , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Bankaların konut kredisi faiz oranları

120 ay vadeli konut kredileri için bankaların konut kredisi faiz oranları konusunda bir araştırma yaptık. Bu vadedeki banka konut kredisi...

Kapat