TEB’in avantajlı kredi kartı TEB TOTAL Card

TEB’in yeni ve avantajlı kredi kartı TEB TOTAL Card ile anlaşmalı TOTAL istasyonlarında yapılan tüm akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde %5 indirim kazandırıyor.

TEB TOTAL Card’ın sunduğu ayrıcalıklar bununla sınırlı değil. TEB TOTAL Card ile yapacağınız tüm alışverişlerde bonus kazanabilirsiniz. TEB TOTAL Card yalnızca Türkiye’de değil tim dünyada yapacağınız alışverişlerde de bonus kazandırır. TEB TOTAL Card ile tüm Bonus üyesi mağazalarında sunulan taksitli alışveriş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Özel kampanyalarla ekstra bonus kazanabilir, kazandığınız bonusları bedava alışveriş yaparak kullanabilirsiniz.

TEB TOTAL Card aracınız için ihtiyaç duyacağınız hizmet alımlarında seçkin firmalarda % 40′a varan indirim imkanları sunuyor.

TEB TOTAL CARD’ın temassızlık özelliği sayesinde akaryakıt alımı dışındaki 35 TL’ye kadar olan harcamalarınızda şifre tuşlamanıza gerek kalmaz.

TEB TOTAL CARD araç asistans hizmetleri ile de yanınızda. Aracınız yolda kaldığında, araç lastiğiniz patladığında ya da taşıtınızın trafik muayenesini yaptırmak için yardım aradığınızda TEB TOTAL Card size destek sunuyor. Tüm bunların yanında 3 ay ücretsiz ferdi kaza sigortanız da TEB TOTAL CARD tarafından karşılanıyor.

Zurich Sigorta’dan 3 aylık ücretsiz ferdi kaza sigortasına sahip olmak için de TEB TOTAL Card’ı tercih etmeniz yeterli.

TEB kredi kartı başvurusu nasıl yapılır

TEB TOTAL CARD’a TEB şubelerinin yanısıra internet üzerinden başvuru yapmanız da mümkün. TEB kredi kartı başvuru formunu TEB’in internet sitesi linkinden kısa sürede doldurarak tüm TEB kredi kartlarına ve TEB TOTAL Card’a başvurabilirsiniz.

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası kredi kartı başvurusu

Garanti Bankası 5 ayrı kredi kartı seçeneğiyle müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor. Bu kartlar arasında tabii ki en popüler olanı...

Kapat