Tatil kredileri – Kredi kartıyla tatil kampanyaları

Bankaların tüketici ve ihtiyaç kredileri kapsamındaki ‘tatil kredileri’ uygun faiz oranları ve kişiye özel ödeme planlarıyla hayallerdeki tatili gerçeğe dönüştürme fırsatı sunuyor.

Her zaman hayal ettiğiniz tatili ekonomik nedenlerle bir türlü gerçekleştirme fırsatı bulamadıysanız artık tatile çıkma zamanı. Bankaların tatil kredisiyle bayramda, sonbaharda ya da yılbaşında isterseniz Türkiye’de isterseniz yurtdışında istediğiniz tatili gerçekleştirebilirsiniz. Ege veya Akdeniz sahilleri, Uzakdoğu, Paris, Barcelona, Amsterdam, Prag turları veya gönlünüzden neresi geçiyorsa… Uygun ödeme koşulları, vadelerin uzaması ve faiz oranlarının düşmesiyle tatil kredilerinde talep artışı yaşanıyor. Tatil kredilerinin yanında Jolly Tours, Pronto Tour gibi turizm şirketleri anlaşmalı oldukları bankalarla birlikte kredi kartlarına indirim ve taksit kampanyaları düzenliyorlar.

Citibank’ta Tatil Kredisi’ne başvuran herkesi ETS, SETUR, Hey Travel, Didimtur ve Jetset’te %5 indirim fırsatı bekliyor. Jolly Tours ise tatil kredisi kapsamı dışında Bonus kart sahiplerine kurban bayramı ve sonbahar fırsatları sunuyor ve 12 taksit veya yüzde 20’ye kadar indirimler sağlıyor. Pronto Tour Axess kredi kartına 10 taksit, Worldcard’a 7 taksit, Bonus’a 3 taksit ve yüzde 10 indirim, Maksimum Card’a 5 taksit, Card Finans’a 10 taksit imkanıyla sonbahar, yılbaşı ve kurban bayramı turları sunuyor. Pronto Tour’un Orta Avrupa turları Prag, Budapeşte, Viyana, İtalya turları Roma, Floransa, Venedik, Milano ve Sicilya’yı kapsıyor. İspanya Avrupa turları kapsamında Barselona, Madrid, Londra, Yunanistan, St. Petersburg, Paris, Porto, Lizbon, Palma De Mallorca gibi şehirleri gezebilirsiniz. Pronto Tour’un Balkanlar, Ortadoğu Dubai ve Uzakdoğu Bangkok, Pattaya, Phuket ve Güney Amerika turları da kampanya kapsamında sizleri bekliyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Tatil kredileri – Kredi kartıyla tatil kampanyaları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Konut Kredisi alırken nelere dikkat etmeli

İster yaşam amaçlı ister gelir amaçlı yeni bir ev almak bugün yeniden hayal olmaktan çıkıp gündemimize oturmaya başlıyor. Krediye uygun...

Kapat