Nissan Juke – Nissan’ın yeni modelleri

‘Şehrin Haylazı’ olarak bilinen yeni Nissan Juke kasım ayından itibaren satışa sunuluyor. Nissan’ın yeni mdelleri Yeni Juke, Yeni Micra, Yeni X-Trail ve 2011 yılında satışına başlanacak olan 3.0 V6 Dizel Navaro modelleri ilk kez Auto Show İstanbul Fuarında görücüye çıkacak.

Kompakt Crossover segmentine yepyeni tasarımıyla sıradışı bir bakış açısı sunan Yeni Nissan Juke, 1.5 Dizel Düz Vites, 1.6 Benzinli Düz ve CVT Otomatik Vites seçeneklerinin yanısıra DIG-T 190 bg’lik Benzinli Düz 4×2 ve CVT Otomatik Vites 4×4 seçenekleriyle tüketicilerle buluşacak. Nissan Juke’un anahtar tesli satış fiyatı 39.900 TL’den başlıyor. Autoshow 2010 Otomobil fuarında bu sene de iddialı bir yere sahip olacak gibi gözüken Nissan Yeni Juke’un yanısıra Yeni Micra, Yeni X-Trail ve 3.0 V6 Dizel Navaro modellerini de tüketicilerin beğenisine sunacak. Autoshow 2010 Otomobil Fuarının bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilecek. Fuara bu sene de yoğun bir katlılm ve ilgi bekleniyor.

Ekonomideki genel toparlanmanın otomobil alımlarını da hızlandırdığı bugünlerde tüm bankalar düşen faiz oranları ve uzayan vade imkanlarıyla sıfır kilometre ve ikinci el araçlar için taşıt kredileri verme yarışı içindeler. Fuardaki bazı firmalar da online kredi imkanları sunacak ve kredi başvuruları anında yapılıp sonuçlandırılabilecek.

Fuarda görücüye çıkacak olan yeni Nissan modellerinden Micra 26.990 TL’den başlayan fiyatlarla, Qashqai 45.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tags : , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
En düşük faizli konut kredisi en ucuz konut kredisi

Son dönemde konut kredilerinde faizler düştü, vadeler uzadı. Konut kredisi almak için yapılan başvurularda da belirgin bir artış gözlemleniyor. Türkiye'deki...

Kapat