Maltepe konut projeleri – DAP Royal Center

Maltepe konut projeleri - DAP Royal Center

İstanbul konut projeleri şehrin dört tarafında hızla yükselirken İstanbul’un bazı bölgeleri konut projelerinin toplandığı yerler haline geliyor. Maltepe gerek şehir hayatının içinde oluşu, gerekse doğayla içiçe oluşu açısından bugünlerin cazibe merkezlerinden biri. Maltepe hemen teslim konut projeleri, toplu konut projeleri gibi pekçok seçeneğin yanında markalı konut projelerine de ev sahipliği yapıyor.

Maltepedeki seçkin ve prestijli konut projelerinden birine de DAP Yapı imza atıyor. E5’in hemen yanında, denize yürüme mesafesinde kurulan DAP Royal Center İstanbul’un en prestijli projesi olma iddiasıyla 15.400 TL peşinat ve 120 aya varan vadelerle karşımıza çıkyor.

‘Zirvede golf, zeminde sandal, karşıda deniz keyfi’ sloganıyla yola çıkan DAP Royal Center doyumsuz Adalar ve deniz manzarası, eşsiz peyzajı ve 20. katta golf oynayabilme ayrıcalığıyla yeni sahiplerini bekliyor. Finansbank, Fortis ve KuveytTürk anlaşmalı kredi ve finansman imkanlarıyla DAP Royal Center Maltepe’nin en büyük gölüne ve İstanbul’un en uzun şelalesine sahip.

Tags : , , , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Kurban Bayramı yurtiçi turları – tatil turları ve fiyatları

Ets Kurban Bayramı turları Etstur, kurban bayramı tatilcilerine ünlü isimlerin konserleriyle renklenen turlar hazırladı. Rixos Sungate Otel’de konaklayacak tatilciler 16...

Kapat