Konut geliştirme kredisi

Doğalgaz tesisatının kurulmasından çatı onarımına, mutfağın banyonun yenilenmesinden tadilat, dekorasyon ve bakım ihtiyaçlarına kadar konutunuzla ilgili aklınıza gelen her türlü yenileme ihtiyacı için Konut Geliştirme Kredisi kullanabilirsiniz. Konut Geliştirme Kredisi / Ev Geliştirme Kredisi kaba inşaatı bitmiş evlerin tüm iç inşaatlarının veya sadece bir bölümünün tadilat masraflarının karşılanması için de alınabilir.

Konut Geliştirme Kredisinin konut tamamlama amaçlı olarak kullanılması da mümkündür. Konut tamamlama amaçlı konut geliştirme kredisi satıcı kredisi ile satın alınan konutların kalan ödemelerinin yapılması için de talep edilebilir ve kullanılabilir.

Konut Geliştirme Kredileri genellikle en fazla 36 ay vadeyle kullanılır ve eşit taksitlerle ödenir. Bankaların Konut Geliştirme Kredisi kampanyaları faiz oranları ve masraf oranları genellikle vade sürelerine göre değişiklik göstermektedir. En uygun ve en ucuz Konut Geliştirme Kredisini bulmak için bankaların kredi koşullarını ve kampanyalarını internet siteleri üzerinden karşılaştırabilirsiniz.

Tags : , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Bireysel Tüketici Kredileri

Bireysel krediler şirketler ve tüzel kişiler dışındaki bireylerin ticari olmayan harcamaları için kullandıkarı kredilere verilen isimdir. Bireysel krediler arasında en...

Kapat