İş Bankası Bayram Kredisi

İş Bankası bu sene de geleneksel hale getirdiği Bayram Kredisi’nin koşullarını açıkladı. İş Bankası’nın bu seneki Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi kampanyasında 5 Bin Liraya kadar olan kredilerde çok cazip faiz oranı uygulanıyor. İş Bankası’nın Kurban Bayramı kredisinin bu yılki faiz oranı sadece yüzde 0,45. Bu kampanyadan kamu ve özel sektör çalışanları, serbest meslek sahipleri ile emekliler yararlanabilecek. Ayrıca peşin komsyon ödeyerek faizsiz olarak 5 Bin Liraya kadar ihtiyaç kredisi kullamnak mümkün. İş Bankası’nın Kurban Bayramı ihtiyaç kredisinin geri ödeme vade süresi ise 10 ay.

5 Bin Liranın üzerinde Bayram Kredisi kullanmak isteyenler ya da daha uzun vadelerde ihitiyaç kredisine başvuracak olanlar vadeye bağlı olarak aylık yüzde 0,92’den başlayan faiz oranları ile masraf ödeyerek veya masraf ödemeden aylık yüzde 0,94’ten başlayan faiz oranları ile kredi kullanma imkanına sahip.

İş Bankası’nın bu seneki Bayram kredisi başvuruları 15 Kasım 2010 tarihine kadar yapılabilecek. İş Bankası’nın geleneksel Bayram kredisine internet üzerinden başvurmak mümkün. İnternet üzerinden kredi başvurusu için İş Bankası’nın internet sitesini ziyaret etmek yeterli.

Tags : , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Kurban Bayramı Kredisi Nasıl Alınır

Bayram kredileri tüm bankaların artık geleneksel hale gelen kredilerinden. Bugünlerde hemen hemen bütün bankalar Kurban Bayramı kredileri kampanyaları başlattılar. Denizbank,...

Kapat