Halkbank Kurban Bayramı Kredisi


Halkbank bu sene de Erken Gelen Bayram sloganıyla her yıl olduğu gibi cazip bayram kredisi kampanyası başlattı. Halkbank’ın uygun bayram kredisinde 5 Bin TL’lik kredi için 60 aya varan vadede aylık geri ödeme tutarı sadece 112 TL. Masrafsız kullanılan 10 Bin TL’lik kredi için aylık faiz oranı ise yüzde 0,99’dan başlıyor.

Erken Gelen Bayram kredisinin ilk taksidinin ödemesi de isteğe bağlı olarak 2 ay ertelenebiliyor. Halkbank’ın ucuz ve uygun bir bayram kredisi olarak karşımıza çıkan Erken Gelen Bayram kredisi için başvurular 1–30 Kasım 2010 tarihleri arasında yapılabilecek.

Halkbank bu kampanyasıyla 11 senedir olduğu gibi en uygun koşullarla bayram kredisi sağlamayı sürdürüyor ve Türk halkına piyasadaki en uygun koşullarla tüketici kredisi kullanma fırsatı sağlıyor. Halkbank’ın tüketici ve ihitiyaç kredileri için Halkbank’ın sitesinden bilgi alabilir ve diğer bankaların ihitiyaç kredisi kampanyaları faiz oranları ve ödeme koşullarıyla karşılaştırma yapabilirsiniz.

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Eurobank Süper Tatil Kredisi

Türkiye'de son dönemde hizmet anlayışı ve cazip kampanyalarıyla ön plana çıkan Eurobank Tekfen "Süper Tatil Kredisi" kampanyası başlattı. Özellikle Kurban...

Kapat