Garanti Bankası – Sonbahar Kredisi – İhtiyaç Kredileri

Garanti Bankası oldukça düşük faiz ve masraf oranlarıyla Sonbahar Kredisi adı altında yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı. Bankalar arasında masraf dahil faiz oranları kıyaslandığında Garanti Bankası’nın Sonbahar Kredisinin çok cazip olduğu göze çarpıyor.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisinin aylık faiz oranı kullancağınız kredi miktarı ve vadeye göre değişiyor. Bu cazip ihtiyaç kredisi kampanyasının masraflar dahil yıllık maliyeti ise her hesaplamada uygun bir kredi olduğu sonucunu ortaya çıkarıyor.

Diğer ihtiyaç kredileriyle karşılaştırma yaplıdığında Garanti Bankasının ihtiyaç kredisi faiz ve masraf oranlarının ve toplam maaliyetinin çok cazip olduğu görülüyor.

Garantl Bankası’nın tüm diğer bireysel kredileri gibi ihtiyaç kredilerine de internetten başvuru yapabilirsiniz. Bunun için Garanti Bankası’nın internet sitesini tıklayarak ziyaret etmeniz ve çok kısa online başvuru formunu doldurmanız yeterli. Garanti Bankasının ihtiyaç kredilerinin teminatsız ve kefilsiz olduğunu da hatırlatmak gerek.

Tags : , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Money Card avantajları

Garanti Bankası'nın özellikle Türkiye'nin en büyük temel ihtiyaç maddeleri zincir marketlerinde büyük avantajlar sağlayan Money Card isimli kredi kartı ilgi...

Kapat