Garanti Bankası Money Card avantajları

Garanti Bankası’nın özellikle Türkiye’nin en büyük temel ihtiyaç maddeleri zincir marketlerinde büyük avantajlar sağlayan Money Card isimli kredi kartı ilgi görmeye ve yoğun şekilde kullanılmaya devam ediyor. Money Card temelde bildiğimiz Bonus Card. Yani Garanti Bankası Bonus Card kredi kartının sunduğu bütün imkanları sunuyor. Bunların başında da alışverişlerde kazanılan bonuslar geliyor kuşkusuz.

Money Card ile ülkemizin tanınımış marketlerinden Migros, Tansaş, Şok, 5M Migros, Macrocenter mağazalarında alışveriş yaptıkça money kazanırsınız. Bu süpermarket zinciri mağazalardan Money Card ile aldığınız ürünlerde anında indirimler kazanırsınız.

Money Card ile Migros, Tansaş, Şok, 5M Migros, Macrocenter mağazalarından yaptığınız alışverişlerde günün şanslı kişilerinden biri olursanız, alışverişiniz bedavaya gelir. Money Card alışverişinizi size hediye eder, siz de bedava alışverişin tadını çıkarırsınız.

Money Card aynı zamanda bir Bonus kredi kartı olduğundan bütün Bonus üye işyerlerinde Bonus’un tüm kampanyalarından, taksitli alışveriş ve ekstra bonus imkanlarından yararlanırsınız. Money Card’ın size sunduğu diğer avantajların yanında bütün Bonus ayrıcalıklarına da bu kart ile de sahip olursunuz.

Money Card’a internet yoluyla başvuru imkanı da var ve çok kolay. Birkaç dakika içinde Garanti Bankası Money Card kredi kartına başvurmak için Garanti Bankası’nın sitesinin linklerine tıklayarak başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Tags : , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Flexi Card özellikleri

Garanti Bankası'nın yeni trend kredi kartlarından Flexi Card tamamen kişisel tercihlerinizi yansıtır. Flexi Card'ınızı kendiniz biçimlendirebilir, kendi kart tasarımınızı yapabilirsiniz....

Kapat