Garanti Bankası kredi kartı başvurusu

Garanti Bankası 5 ayrı kredi kartı seçeneğiyle müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor. Bu kartlar arasında tabii ki en popüler olanı bedavası en bol kredi kartı sloganıyla Garanti Bonus Card. Garanti Bankası’nın diğer kredi kartları ise şunlar: Dünyanın en prestijli kredi kartı olan American Express, alışverişle uçusu birleştiren Shop&Miles, market alışverişlerinizde 4 kat daha fazla kazandıran Money Card ve tüm bonus kampanyalarından yararlandıran Flexi Card.

Yapılan tüm alışverişlerden bonus kazandıran Garanti Bonus Card aynı zamanda 200.000’den fazla Bonus Program Ortağında yapılan alışverişlerden ekstra bonus kazandırıyor. Money Card tüm bonus işyerlerinde bonus kazandırır. Bunun yanısıra Migros, Tansaş, Şok, 5M Migros ve Macrocenter mağazalarında ürüne özel anında indirimler vererek fırsatlar sunar, hem bonus hem money kazandırır. Garanti Bankası kredi kartlarının güncel faiz oranları ise şöyle: Alışveriş Faizi: %2,44, Gecikme Faizi: %2,94, Limit Aşım Faizi: %2,44, Nakit Avans Faizi: %2,44.

Garanti Bankası kredi kartı başvurusunu nasıl yapabilirim

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için 18 yaşını aşmış ve düzenli gelir sahibi olmak yeterli. Bu durumda olan herkes kefil gerekmeksizin Garanti Bankası’ndan kredi kartı almak için başvurabilir. Bunun dışında ev hanımı, öğrenci gibi düzenli gelir sahibi olmayan kişiler de bir garantör ile başvuruda bulunabilir.

Banka şubelerinde ve program ortaklarında bulunan Garanti Bankası kredi kartı başvuru formunu birkaç dakika içinde tamamlayarak başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus cüzdanınızın veya ehliyetinizin aslını yanınızda bulundurmanız başvuru yapmak için yeterli. Bankada kalması gereken nüfus cüzdanı ya da ehliyetinizin fotokopisinin çekimleri şubede veya program ortakları işyerlerinde gerçekleştirilebilir.

İnternet üzerinden Garanti Bankası kredi kartı başvurusunu Garanti Bankasının internet sitesinden çok kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Garanti Bankasının internet şubesini ziyaret ederek online kredi kartı başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Kredi kartı başvuruları 20 gün içinde yanıtlanıyor. Bonus Card başvuru sonucunu Alo Garanti hattından öğrenmeniz de mümkün.

Tags : , , , , , , , ,

One thought on “Garanti Bankası kredi kartı başvurusu”

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Axess Kartla IKEAda vade farksız 12 taksit

Akbank'ın kredi kartı Axess ve dünyaca ünlü mobilya ve ev aksesuarları mağazası IKEA arasındaki işbirliği Axess sahiplerine vade farksız 12...

Kapat