Garanti Bankası Flexi Card özellikleri

Garanti Bankası’nın yeni trend kredi kartlarından Flexi Card tamamen kişisel tercihlerinizi yansıtır. Flexi Card’ınızı kendiniz biçimlendirebilir, kendi kart tasarımınızı yapabilirsiniz.

Flexi’de kendi kart tasarımınızı yaratırken üç seçeneğiniz var. Kart tasarımında hazır tasarımlardan birini seçebilirsiniz. Kartınızın tamamen size özel olmasını isterseniz kendi fotoğrafınızı ya da başka beğendiniz herhangi bir fotoğrafı ya da dizaynı kartınızın üzerine basılmak üzere kart tasarımında kullanabilirsiniz. Bu seçenekleri kullanmak istemezseniz Flexi Card’ın standart tasarımını tercih edebilirsiniz.

Flexi Card’ın kişisel tercih seçenekleri kartın görünüşüyle sınırlı kalmaz. Flexi Card ile kendi Bonus kampanyanızı kendiniz seçersiniz. İstediğiniz sektörden, istediğiniz markaları ve işyerlerini içeren bonus kampanyalarını Flexi Card’ınıza ekleyebilirsiniz.

Flexi Card’ı kullanarak kazandığınız bonuslarınızla kart borcunuzu ödeyebilirsiniz. Kazandığınız bonuslar sadece alışverişlerinizde harcama imkanı kazanmakla sınırlı kalmaz, Flexi Card borcunuzu ödemede nakit yerine de geçer. Biriken bonus ile kontör, konuşma süresi ve mobil internet paket alım imkanı sunan Cepbonus hizmetinden yrarlanabilirsiniz.

Flexi Card’a internet üzerinden başvuru imkanınız da var. Garanti Bankası’nın internet sitesinin linkine tıklayarak birkaç dakika içerisinde kredi kartına online başvuru yapabilirsiniz.

Tags : , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Konut Kredisi – MortgageKolay

Beğendiğiniz evi almak kolay, Finansbank'tan MortgageKolay. Konut kredinizi Finansbank versin, yeni evinizin kapısını Finansbank'la birlikte açın. Yıllardır hayalini kurduğunuz ev...

Kapat