Fortis Borç Transfer Kredisi

Fortis’ten tüm kredi kartı borçlarınızı, bireysel kredi borçlarınızı 0.99 faiz oranıyla Fortis’e aktarma fırsatı. Fortis diğer bankalardaki kredi kartı ve bireysel kredi borçlarınızı Fortis’e transfer ederek düşük faiz oranı ve eşit taksitlerle ödeyip kapatma imkanı sunuyor. Müşterisi olduğunuz bankalara ait kredi kartlarının farklı faiz oranlarını, farklı ödeme tarihlerini ve ödeme durumlarını ayrı ayrı takip etmekten bunaldınız mı? Yüksek faiz oranlı kredi borçlarının ve gittikçe kabaran kredi kartı borçlarının tamamını bir defada ödeyip kapatmak mı istiyorsunuz. Tüm kredi kartı borçlarınızı ve diğer kredi borçlarınızı Fortis’e transfer ederek daha düşük faiz oranlarından ve uzun vadelerden yararlanabilirsiniz.

Fortis Borç Transfer Kredisi ile diğer bankaların kredi kartlarına ait tüm borçlarınızı ve diğer bankalardaki bireysel kredi borçlarınızı Fortis’e aktarabilirsiniz. Fortis size Fortis’e transfer ettiğiniz kredi borçlarınızı eşit taksit ve düşük faiz avantajı ile ödeyip kapatma olanağı sunuyor. Üstelik diğer bankalardaki kredi kartlarınızı iptal ettirme şartı da yok.

Fortis’e borç transferi ile eşit taksit ve 48 aya kadar vadeler için düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Tüm kredi kartı ve bireysel kredi borçlarınızı Fortis’te toplayabilir ve 48 aya varan vadelerle ve düşük faiz oranıyla ödeyebilirsiniz. Online olarak Fortis Borç Transferi Kredisi hakkında geniş bilgi almak ve Fortis’in diğer kampanyalarını öğrenmek için yapmanız gereken tek şey Fortis’in internet sitesini ziyaret etmek.

Fortis Borç Transfer Kredisi İçin Gerekli Belgeler:

Gelir Belgesi,
Son Döneme Ait Bir Fatura ya da İkametgah Belgesi,
Kredi Kartı Borçları için Son Dönem Ekstresi veya Bireysel Nakit Kredi için Geri Kalan Borç Bakiye Toplamı ,
Diğer bankaya veya bankalara yapılacak EFT Talimatı.

Tags : , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Banka kredili konut / ev alırken nelere dikkat edilmeli

Kredili konut alırken nelere dikkat edilmeli İster içinde yaşamak için olsun, ister yatırım ve gelir amaçlı olsun yeni bir konut...

Kapat