Fortis ATM’lerden Fortis Worldcard’la yapabilecek işlemler

Fortis Worldcard’ınızı kullanarak ATM’lerden şu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz:

Tüm Fortis ATM’lerindeki “Fatura Ödemesi ve Para Transferleri” menüsünden, vadesiz hesabınızı ya da Fortis Worldcard’ınızı kullanarak fatura ödemeleri yapabilirsiniz. Fatura ödemesi yapmak için Fortis ATM’leri ekranına faturanızda yazan tesisat / abone / müşteri numarasını girmeniz ve ödeme seçeneği olarak vadesiz hesabınızı veya Fortis Worldcard’ınızı seçmeniz yeterli.

Fortis ATM’lerinden, 24 aya varan taksitlerle ya da taksitsiz nakit avans çekme işlemi yapabilirsiniz.

Fortis ATM’lerinden kredi kartı borç ödeme işlemlerini günün 24 saati yapabilirsiniz. Fortis kredi kartınızın Türk Lirası ya da yabancı para birimi borcunu ister zarfsız para yatırarak, ister vadesiz hesabınızdan aktararak ödeyebilirsiniz. Nakit ödeme işareti olan tüm Fortis ATM’lerinden Türk Lirası, Amerikan Doları ve Euro banknotları yatırabilirsiniz. Yabancı para işlemlerini USD ve EURO çekilebilen Fortis ATM’lerinden yapabilirsiniz.

Ekstre bilgileri, limit ve güncel borç bilgileri gibi her türlü kredi kartı bilgilerini görüntüleyebilir, yazdırabilirsiniz.

Bunların yanınıda Fortis Worldcard’ınız bir vadesiz hesaba bağlıysa, Fortis Banka Kartınız ile yaptığınız tüm işlemleri Fortis Worldcard’ınızla da yapabilirsiniz.

Tags : , , , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Fortis Kredim Benim Şubeleri

Fortis Kredim Benim Şubeleri: Fortis İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Antalya şehirlerinde Kredim Benim şubeleri açtı. Bu şubelere sadece nüfus cüzdanınızla...

Kapat