Finansbank ihtiyaç kredisi ve gerekli belgeler

Finansbank’tan Alması Kolay, Ödemesi Kolay İhtiyaç Kredisi

Finansbank ‘ihtiyaçlarınızı ertelemeyin, hayallerinizi bekletmeyin’ sloganıyla uygun koşullarla ve cazip faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi vermeyi sürdürüyor. Düğününüzü gönlünüzce yapmak, dilediğiniz okulda okumak, dilediğiniz ülkede eğitiminize devam etmek, hep hayalini kurduğunuz tatile çıkmak, ihtiyaç duyduğunuz bilgisayara ya da hayalini kurduğunuz yeni mobilyalara kavuşmak için beklemenize hiç gerek yok.

Finansbank’ta sizin için en uygun ihtiyaç kredisini seçip, kolayca alabilir, zorlanmadan ödeyebilirsiniz. Finansbank kolay kredi çzümlerine KrediKolay adını veriyor.

Finansbank’tan KrediKolay ile htiyaç kredinizi 60 aya varan vadelerle alabilirsiniz. Geri ödeme planınızı kendi koşullarınıza göre oluşturabilirsiniz. Tercihinize göre ister sabit, ister esnek, ister ara ödemeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Finisbank’ta ilk 3 ay geri ödemesiz taksitlendirme imkanı da var.

Finansbanktan İhtiyaç Kredisi almak için gerekli belgeler

1. Başvuru formu

2. Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret

3. İkametgâh belgesi veya hatlı sabit cep telefonu, sabit telefon, doğalgaz, su-elektrik faturası (Son 3 ay içinde düzenlenmiş)

4. Gelir belgesi:

Ücretli Çalışanlar İçin: Son aya ait maaş bordrosu veya şirket yazısı (şirket yazısı alınıyorsa şirketin yetkili imza sirküleri)

Serbest Meslsk Sahipleri İçin:

Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda kayıt belgesi
Vergi levhası
Son üç yıl onaylı bilanço
Gelir tablosu / Hesap özeti
Cari yıl mizanı / Cari yıl hesap özeti

Ev Sahipleri İçin: Tapu fotokopisi

Tüzel Kişi Firma Ortakları İçin:

Ticaret Sicil Gazetesi (kuruluş, son sermaye dağılımını gösterir.)
İmza sirküleri
Vergi levhası
Bilanço-gelir tablosu (Son 3 yıl onaylı)
Cari yıl imzası
Faaliyet belgesi

Eğitim Kredisi Almak İçin: Öğrenci kayıt belgesi, okul ücreti ödeme planı

Konut Geliştirme ve Yenileme Kredisi İçin:

İlgili firma veya firmaların vereceği fiyat teklifi (Alışverişi ispatlayan belge, proforma fatura, makbuz veya sipariş formu), tapu fotokopisi

Tags : , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
TEB’in avantajlı kredi kartı TEB TOTAL Card

TEB'in yeni ve avantajlı kredi kartı TEB TOTAL Card ile anlaşmalı TOTAL istasyonlarında yapılan tüm akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde %5...

Kapat