Eurobank Süper Tatil Kredisi

Türkiye’de son dönemde hizmet anlayışı ve cazip kampanyalarıyla ön plana çıkan Eurobank Tekfen “Süper Tatil Kredisi” kampanyası başlattı. Özellikle Kurban Bayramı tatili için düşünelen kredinn faiz oranları 0.99’dan başlıyor. Süper Tatil Kredisi kampanyası vade seçenekleri 24 aya varan vadelerde kredi kullanma imkanı sunuyor. 5 Bin Liraya kadar kullanılan bu tatil kredisinin yanısıra Eurobank Tekfen’den ayrıca aylık yüzde 1.05 faiz oranıyla 10 Bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi de kullanabilirsiniz.

Eurobank Tekfen “Süper Tatil Kredisi”nden kampanyadan faydalananlara kredi geri ödemelerini 2011 yılına kadar erteleme olanağı sunuluyor. Eurobank Tekfen’in “Süper Tatil Kredisi” yalnızca faiz oranıyla değil, geri ödeme öteleme özelliğiyle de cazip bir Tatil Kredisi olarak karşımıza çıkıyor. 15 Kasım 2010 tarihine kadar devam edecek kredi kampanyasından kredi kullanan Eurobank Tekfen müşterilerine Back-Up tarafından Eurobank Tekfen için hazırlanmış 1 yıl süreyle geçerli Back-Up Kişisel Asistanlık Paketi de hediye ediliyor. Eurobank’ın tüm ihtiyaç kredileri ve diğer kampanyalarıyla ilgili internet sitesinden bilgi alınabilir.

Tags : , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Bankası Bayram Kredisi

Yapı Kredi Bankası, bu sene de Kurban Bayramı için hazırladığı değişik seçenek tercihlerine hitap eden Bayram Kredisi kampanyasını açıkladı. Tercih...

Kapat