Denizbanktan Kurban Bayramı kredisi

Denizbank bu yıl da Kurban Bayramı için özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası yapmayı unutmadı. Cazip faiz oranları ve ödeme koşullarıyla her bireysel kredi türünde dikkat çeken Denizbank 2010 yılı Kurban Bayramı’nda da Masrafsız Cebimde Kredi ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Masrafsız Cebimde Krediyi 12 Kasım 2010 taihine kadar kullanabilirsiniz. Denizbank bu krediyle 15.000 TL‘ye kadar, 36 aya varan vadeyle ve cazip ödeme planlarıyla ön plana çıkıyor. Masrafsız Kurban Bayramı’na özel kredi fırsatı Denizbank’ta sizi bekliyor.

Kurban Bayramı ihtiyaçlarınız için Denizbank şubelerinden, Denizbank internet şubesinden ve cep telefonundan başvuru yapabilirsiniz. Denizbank’ın Kurban Bayramına özel bu kredisi kefil gerektirmiyor. Kefilsiz ihtiyaç kredilerinin öncülerinden Denizbank bu bayramda da müşterilerinin yanında olmayı unutmamış. Üstelik kefilsiz bayram kredinizin onayı 5 dakikada cebinizde! Kampanyanın son başvuru tarihi 12 Kasım 2010.

Tags : , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası – Sonbahar Kredisi – İhtiyaç Kredileri

Garanti Bankası oldukça düşük faiz ve masraf oranlarıyla Sonbahar Kredisi adı altında yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı. Bankalar arasında masraf...

Kapat